Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Delfi / CBC Gimtadienis, Data: 2020-01-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jolanta Sereckienė 
 Agnė Šafranovičiūtė 
21
19
14
21
18
21
 30'
18
21
19
21
 18'
90/103
-13
0
3
2 Nikolė Puchovičiūtė 
 Sigutė Macijauskaitė 
19
21
21
14
21
18
 30'
21
18
21
18
 17'
103/89
14
2
1
3 Anta Marija Antanavičiūtė 
 Luiza Ivanauskaitė 
21
18
21
19
 18'
18
21
18
21
 17'
78/79
-1
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rita Bielinytė 
 Rūta Žigienė 
21
14
21
18
 21'
21
18
22
20
 23'
85/70
15
2
1
2 Jurgita Venckuvienė 
 Jurga Misiuvienė 
14
21
18
21
 21'
21
11
13
21
21
19
 33'
87/93
-6
1
2
3 Viktorija Rakejevaitė 
 Sandra Auzacalitaitė 
18
21
20
22
 23'
11
21
21
13
19
21
 33'
89/98
-9
0
3



2020-01-11  
   1-a vieta
 2    Rita Bielinytė,  Rūta Žigienė  
[148] 18:50   N.Puchovičiūtė, S.Macijauskaitė
 3    Nikolė Puchovičiūtė,  Sigutė Macijauskaitė   21:13  21:15 [18']
   



2020-01-11  
   3-a vieta
 4    Jurgita Venckuvienė,  Jurga Misiuvienė  
[149] 18:50   J.Venckuvienė, J.Misiuvienė
 5    Anta Marija Antanavičiūtė,  Luiza Ivanauskaitė   18:21  21:18  21:11 [29']
   



2020-01-11  
   5-a vieta
 1    Jolanta Sereckienė,  Agnė Šafranovičiūtė  
[150] 18:50   V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė
 6    Viktorija Rakejevaitė,  Sandra Auzacalitaitė   22:20  21:16 [19']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.