Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RIO taurė, Data: 2019-08-17, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-17 2019-08-17 2019-08-17  
 1   Benas Vaškevičius   Dėl 1-4 vietų    
[31] 12:50   B.Vaškevičius    
 8   Saulius Eibukas    21:9  21:10 [17']    
  [39] 13:30   B.Vaškevičius  
 5   Mantas Zinkevičius      21:11  21:7 [23']  
[32] 12:50   I.Lukoševičius    
 4   Ignas Lukoševičius    21:15  21:9 [20']    1-a vieta
    [47] 14:20   B.Vaškevičius
 3   Albertas Rimkus        21:5  21:4 [16']
[33] 12:50   A.Rimkus    
 6   Nedas Šimkus    21:10  21:10 [16']    
  [40] 13:30   A.Kordušas  
 7   Andrius Kordušas      21:9  21:18 [20']  
[34] 12:50   A.Kordušas    
 2   Pijus Balaišis    21:15  21:12 [23']    
     
     I.Lukoševičius  3-a vieta
  [48] 14:20   A.Rimkus
   A.Rimkus   25:23  16:21  23:21 [42']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   S.Eibukas    
  [41] 13:30   S.Eibukas  
   M.Zinkevičius   21:17  21:14 [18']  5-a vieta
    [49] 14:20   S.Eibukas
   N.Šimkus     19:21  21:13  21:7 [33']
  [42] 13:30   P.Balaišis  
   P.Balaišis   21:9  21:10 [23']  
       
       
     M.Zinkevičius  7-a vieta
    [50] 14:20   M.Zinkevičius
     N.Šimkus   21:17  13:21  21:13 [30']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.