Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2019-09-14, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Evaldas Bradūnas ,   Irena Peleckienė   Dėl 1-4 vietų    
[56] 14:50   E.Bradūnas, I.Peleckienė    
 8   Šarūnas Poderys ,   Dovilė Butvydaitė    24:22  21:10    
  [69] 15:40   E.Bradūnas, I.Peleckienė  
 5   Darius Kubilius ,   Svetlana Čalkina      25:27  21:10  21:16 [31']  
[57] 14:50   D.Kubilius, S.Čalkina    
 4   Jovitas Gatelis ,   Milda Geršvaltaitytė    21:16  21:17    1-a vieta
    [82] 16:55   E.Bradūnas, I.Peleckienė
 3   Giedrius Stasiulis ,   Regina Narijauskaitė        21:17  22:20 [23']
[58] 14:50   G.Stasiulis, R.Narijauskaitė    
 6   Arūnas Vizgirda ,   Diana Vizgirdienė    21:9  21:18    
  [70] 15:40   V.Bagdanavičius, B.Baranauskaitė  
 7   Tadas Staniulis ,   Jorūnė Živatkauskaitė      21:17  22:20 [41']  
[59] 14:50   V.Bagdanavičius, B.Baranauskaitė    
 2   Valentinas Bagdanavičius ,   Birutė Baranauskaitė    25:23  21:13    
     
     D.Kubilius, S.Čalkina  3-a vieta
  [83] 16:55   G.Stasiulis, R.Narijauskaitė
   G.Stasiulis, R.Narijauskaitė   21:16  21:19 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Š.Poderys, D.Butvydaitė    
  [71] 16:05   J.Gatelis, M.Geršvaltaitytė  
   J.Gatelis, M.Geršvaltaitytė   26:24  21:16 [1']  5-a vieta
    [84] 16:55   J.Gatelis, M.Geršvaltaitytė
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     21:15  20:22  21:15 [50']
  [72] 16:05   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
   T.Staniulis, J.Živatkauskaitė   21:16  9:21  21:6 [2']  
       
       
     Š.Poderys, D.Butvydaitė  7-a vieta
   
     T.Staniulis, J.Živatkauskaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.