Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
   M.Šames    
 9   Laurynas Sparnauskis      21:11  21:15    
 K.1q      
 8   Kvalifikacija 1q     21:18  21:17      
     M.Šames  
 5   Giedrius Dima        21:10  21:14  
 G.Dima      
 12       ->      
   G.Dima    
 13         21:10  12:21  21:16    
 M.Maulė      
 4   Mantas Maulė    ->       1-a vieta
       M.Šames
 3   Linas Supronas          21:14  21:11
 L.Supronas      
 14       ->      
   K.2q    
 11   Kvalifikacija 2q       21:11  21:17    
 K.2q      
 6   Tadas Supronas    21:6  21:9      
     K.2q  
 7   Renaldas Šileris        16:21  21:19  21:18  
 R.Šileris      
 10   Ragnar Sepp    21:9  21:16      
   V.Bagdanavičius    
 15         22:20  21:18    
 V.Bagdanavičius      
 2   Vilius Bagdanavičius    ->    G.Dima   3-a vieta
       G.Dima
       V.Bagdanavičius   21:17  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.1q    
     M.Maulė  
     M.Maulė   21:10  21:17   5-a vieta
       L.Supronas
     L.Supronas     21:12  21:13
     L.Supronas  
     R.Šileris   21:11  21:17  
         
         
       K.1q   7-a vieta
     
       R.Šileris   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Sparnauskis    
   L.Sparnauskis   ->    
     L.Sparnauskis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       T.Supronas
        21:0
   T.Supronas    
   T.Supronas   ->    
     T.Supronas  
   R.Sepp     11:21  21:17  22:20  
   R.Sepp    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Sepp
       R.Sepp   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.