Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Tadas Supronas ,   Evaldas Čižinauskas   Dėl 1-4 vietų    
[136] 16:55   T.Supronas, E.Čižinauskas    
 8   Marius Brazauskas ,   Mindaugas Butautas    21:10  21:11 [34']    
  [157] 17:45   M.Kancleris, P.Nevedomskis  
 5   Laimis Fiodorovas ,   Julius Masaitis      19:21  21:14  21:19 [35']  
[137] 16:55   M.Kancleris, P.Nevedomskis    
 4   Mindaugas Kancleris ,   Paulius Nevedomskis    21:16  21:15 [23']    1-a vieta
    [176] 18:35   D.Martinaitis, M.Povilaitis
 3   Dalius Martinaitis ,   Martynas Povilaitis        21:18  22:20 [22']
[138] 16:55   D.Martinaitis, M.Povilaitis    
 6   Elmoras Adakauskas ,   Artūras Jonuškis    21:15  21:10 [22']    
  [158] 17:45   D.Martinaitis, M.Povilaitis  
 7   Rokas Lesinskas ,   Dominik Tankevič      23:21  19:21  21:13 [36']  
[139] 16:55   P.Bartušis, G.Fridricas    
 2   Petras Bartušis ,   Gediminas Fridricas    21:16  21:8 [26']    
     
     T.Supronas, E.Čižinauskas  3-a vieta
  [177] 18:35   P.Bartušis, G.Fridricas
   P.Bartušis, G.Fridricas   26:24  21:23  23:21 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Brazauskas, M.Butautas    
  [159] 17:45   M.Brazauskas, M.Butautas  
   L.Fiodorovas, J.Masaitis   21:19  17:21  21:18 [34']  5-a vieta
    [178] 18:35   R.Lesinskas, D.Tankevič
   E.Adakauskas, A.Jonuškis     21:11  19:21  21:17 [34']
  [160] 17:45   R.Lesinskas, D.Tankevič  
   R.Lesinskas, D.Tankevič   21:19  21:11 [21']  
       
       
     L.Fiodorovas, J.Masaitis  7-a vieta
    [179] 18:35   L.Fiodorovas, J.Masaitis
     E.Adakauskas, A.Jonuškis   13:21  24:22  21:13 [33']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.