Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2020-07-11, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11 2020-07-11  
 1   Martynas Plauška    Dėl 1-8 vietos      
 M.Plauška      
 16       ->      
  [17] 10:20   M.Plauška    
 9   Paulius Ikamas      21:15  21:14 [19']    
[4] 10:00   D.Navagrudskas      
 8   Dovydas Navagrudskas    20:22  21:12  21:17 [44']      
    [32] 11:10   M.Plauška  
 5   Rojus Vaitkevičius        21:17  21:19 [27']  
[5] 10:00   R.Vaitkevičius      
 12   Mykolas Grigas    21:8  21:16 [18']      
  [18] 10:20   J.Jatulis    
 13         21:11  21:8 [17']    
 J.Jatulis      
 4   Jurgis Jatulis    ->       1-a vieta
      [45] 11:40   M.Plauška
 3   Pijus Povilonis          21:15  21:18 [25']
 P.Povilonis      
 14       ->      
  [19] 10:45   P.Povilonis    
 11   Povilas Kedainis      21:5  21:9 [19']    
[6] 10:00   P.Taura      
 6   Patrikas Taura    21:7  21:10 [13']      
    [33] 11:10   D.Tankevič  
 7   Linas Grubinskas        21:17  21:17 [28']  
[7] 10:00   L.Grubinskas      
 10   Gabrielius Dapkus    21:9  21:6 [14']      
  [20] 10:45   D.Tankevič    
 15         21:14  21:9 [23']    
 D.Tankevič      
 2   Daniel Tankevič    ->    J.Jatulis   3-a vieta
      [46] 12:05   J.Jatulis
       P.Povilonis   21:12  15:21  21:10 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Navagrudskas    
    [34] 11:10   D.Navagrudskas  
     R.Vaitkevičius   21:10  21:4 [18']   5-a vieta
      [47] 12:05   D.Navagrudskas
     P.Taura     21:10  17:21  21:16 [33']
    [35] 11:10   L.Grubinskas  
     L.Grubinskas   21:15  21:15 [26']  
         
         
       R.Vaitkevičius   7-a vieta
     
       P.Taura   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Ikamas    
   P.Ikamas   ->    
    [21] 10:45   P.Ikamas  
   M.Grigas     21:13  21:10 [23']  
   M.Grigas    
    ->     9-a vieta
      [36] 11:10   P.Ikamas
        21:19  21:3 [22']
   P.Kedainis    
   P.Kedainis   ->    
    [22] 10:45   G.Dapkus  
   G.Dapkus     21:16  21:5 [18']  
   G.Dapkus    
    ->    
         
       M.Grigas   11-a vieta
     
       P.Kedainis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.