Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2020-02-22, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Uma Ivanauskaitė ,   Adelė Krutkytė   Dėl 1-4 vietų    
[9] 10:00   U.Ivanauskaitė, A.Krutkytė    
 8   Vakarė Bolskytė ,   Gustė Žalandauskaitė    21:8  21:5 [24']    
  [21] 10:50   U.Ivanauskaitė, A.Krutkytė  
 5   Urtė Linkevičiūtė ,   Mėta Monkevičiūtė      21:12  21:6 [23']  
[10] 10:25   U.Linkevičiūtė, M.Monkevičiūtė    
 4   Ūla Budrytė ,   Gabija Gudauskaitė    21:5  21:13 [20']    1-a vieta
    [34] 11:15   G.Velykytė, G.Velykytė
 3   Mila Leonovič ,   Augustė Klimaitė        9:21  21:13  21:18 [40']
[11] 10:25   M.Leonovič, A.Klimaitė    
 6   Mėta Kibildaitė ,   Miglė Žibūdaitė    12:21  21:14  21:17 [37']    
  [22] 10:50   G.Velykytė, G.Velykytė  
 7   Danielė Grybytė ,   Barbora Martyna Kisieliūtė      21:11  21:13 [30']  
[12] 10:25   G.Velykytė, G.Velykytė    
 2   Giedra Velykytė ,   Gretė Velykytė    21:5  21:9 [20']    
     
     U.Linkevičiūtė, M.Monkevičiūtė  3-a vieta
  [35] 11:15   M.Leonovič, A.Klimaitė
   M.Leonovič, A.Klimaitė   22:20  21:15 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Bolskytė, G.Žalandauskaitė    
  [23] 10:50   Ū.Budrytė, G.Gudauskaitė  
   Ū.Budrytė, G.Gudauskaitė   21:18  13:21  21:16 [37']  5-a vieta
    [36] 11:40   M.Kibildaitė, M.Žibūdaitė
   M.Kibildaitė, M.Žibūdaitė     21:6  21:6 [20']
  [24] 10:50   M.Kibildaitė, M.Žibūdaitė  
   D.Grybytė, B.Kisieliūtė   21:11  21:15 [27']  
       
       
     V.Bolskytė, G.Žalandauskaitė  7-a vieta
     V.Bolskytė, G.Žalandauskaitė
     D.Grybytė, B.Kisieliūtė   21:19  21:19 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.