Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sandra Auzacalitaitė 
 Viktorija Rakejevaitė 
21
9
21
7
 15'
21
13
21
8
 16'
84/37
47
2
1
2 Aušrinė Baltrūnaitė 
 Laura Bičiūnienė 
9
21
7
21
 15'
5
21
11
21
 13'
32/84
-52
0
3
3 Jekaterina Goriainova 
 Aleksandra Baltrukonienė 
13
21
8
21
 16'
21
5
21
11
 13'
63/58
5
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Živilė Mickevičienė 
 Natalija Poškienė 
13
21
18
21
 17'
31/42
-11
0
2
2 Sonata Buikienė 
 Vilma Galinytė 
21
13
21
18
 17'
42/31
11
1
1



2020-03-07  
   1-a vieta
 1    Sandra Auzacalitaitė,  Viktorija Rakejevaitė  
[149] 18:15   S.Auzacalitaitė, V.Rakejevaitė
 4    Sonata Buikienė,  Vilma Galinytė   21:11  21:12 [15']
   



2020-03-07  
   3-a vieta
 2    Živilė Mickevičienė,  Natalija Poškienė  
[150] 18:15   Ž.Mickevičienė, N.Poškienė
 5    Jekaterina Goriainova,  Aleksandra Baltrukonienė   21:9  21:10 [14']
   



 
   5-a vieta
 3    Aušrinė Baltrūnaitė,  Laura Bičiūnienė  
 A.Baltrūnaitė, L.Bičiūnienė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.