Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-16 vietos        
 V.Bagdanavičius        
 32       ->        
  [139] 19:20    R.Grigaliūnas      
 17   Deinoras Gudavičius      17:21  21:17  21:15 [40']      
[111] 17:20    R.Grigaliūnas        
 16   Rapolas Grigaliūnas    21:15  22:20 [21']        
    [159] 20:30    R.Grigaliūnas    
 9   Ąžuolas Barkauskas        11:21  21:19  21:18 [54']    
[112] 17:20    Ą.Barkauskas        
 24   Dominykas Gabriūnas    21:7  21:6 [17']        
  [140] 19:20    Ą.Barkauskas      
 25   Paulius Jakubčionis      21:15  21:16 [29']      
[113] 17:20    D.Genys        
 8   Dovas Genys    21:14  21:7 [17']        
      [236] 13:35    R.Grigaliūnas  
 5   Mamertas Noreika          21:18  21:17 [28']  
[114] 17:20    M.Noreika        
 28   Jokūbas Gudaitis    21:8  21:2 [11']        
  [141] 19:20    M.Noreika      
 21   Pijus Balaišis      21:6  21:10 [14']      
[115] 17:45    V.Šukys        
 12   Vytautas Šukys    21:13  21:19 [19']        
    [160] 20:30    Š.Stumbra    
 13   Deivydas Žilinskas        21:11  21:18 [28']    
[116] 17:45    D.Žilinskas        
 20   Simas Kanapeckas    21:14  21:17 [18']        
  [142] 19:20    Š.Stumbra      
 29         21:14  21:16 [19']      
 Š.Stumbra        
 4   Šarūnas Stumbra    ->         1-a vieta
        [265] 15:40    D.Beržanskis
 3   Augustas Valatka            21:10  21:3 [19']
 A.Valatka        
 30       ->        
  [143] 19:20    A.Valatka      
 19   Ugnius Mikalauskas      21:9  21:13 [18']      
[117] 17:45    M.Mackevičius        
 14   Matas Mackevičius    22:20  21:17 [26']        
    [161] 20:30    A.Valatka    
 11   Simas Skurdauskas        21:8  21:10 [16']    
[118] 17:45    S.Skurdauskas        
 22   Nedas Šimkus    21:14  21:10 [16']        
  [144] 19:20    S.Skurdauskas      
 27   Romanas Sorokinas      16:21  21:14  22:20 [33']      
[119] 17:45    D.Pakšys        
 6   Domas Pakšys    21:3  21:7 [12']        
      [237] 13:35    D.Beržanskis  
 7   Simas Klioštoraitis          21:14  21:8 [17']  
[120] 17:45    S.Klioštoraitis        
 26   Justinas Tomkevičius    21:8  21:12 [14']        
  [145] 19:45    S.Klioštoraitis      
 23   Rokas Barkauskas      21:13  21:14 [20']      
[121] 18:05    S.Novikas        
 10   Simas Novikas    21:6  21:3 [13']        
    [162] 20:30    D.Beržanskis    
 15   Markas Gedrimas        21:14  21:16 [19']    
[122] 18:05    T.Petrošius        
 18   Tomas Petrošius    21:18  21:6 [17']      Š.Stumbra   3-a vieta
  [146] 19:45    D.Beržanskis   [266] 15:40    Š.Stumbra
 31         21:10  21:14 [18']    A.Valatka   22:20  17:21  21:17 [41']
 D.Beržanskis        
 2   Danielius Beržanskis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       Ą.Barkauskas    
      [238] 13:35    M.Noreika  
       M.Noreika   21:15  21:15 [25']   5-a vieta
        [267] 15:40    M.Noreika
       S.Skurdauskas     21:14  21:14 [20']
      [239] 13:35    S.Skurdauskas  
       S.Klioštoraitis   ->  
           
           
         Ą.Barkauskas   7-a vieta
        [268] 15:40    Ą.Barkauskas
         S.Klioštoraitis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Bagdanavičius      
    [163] 20:55    V.Bagdanavičius    
     D.Genys   21:15  21:15 [19']    
      [240] 13:35    V.Bagdanavičius  
     V.Šukys     21:9  21:9 [16']  
    [164] 20:55    D.Žilinskas    
     D.Žilinskas   21:16  21:17 [18']     9-a vieta
        [269] 15:40    V.Bagdanavičius
     M.Mackevičius       21:13  21:11 [21']
    [165] 20:55    D.Pakšys    
     D.Pakšys   21:18  22:20 [26']    
      [241] 14:00    S.Novikas  
     S.Novikas     21:17  21:14 [25']  
    [166] 20:55    S.Novikas    
     T.Petrošius   16:21  21:18  21:16 [38']    
           
         D.Žilinskas   11-a vieta
       
         D.Pakšys   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Genys    
       
       V.Šukys   ->   13-a vieta
       
       M.Mackevičius     ->
       
       T.Petrošius   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Gudavičius      
   D.Gudavičius   ->      
    [167] 20:55    D.Gudavičius    
   D.Gabriūnas     21:8  21:6 [13']    
  [147] 19:45    D.Gabriūnas      
   P.Jakubčionis   21:15  18:21  23:21 [36']      
      [242] 14:00    S.Kanapeckas  
   J.Gudaitis       ->  
  [148] 19:45    P.Balaišis      
   P.Balaišis   21:4  21:7 [12']      
    [168] 20:55    S.Kanapeckas    
   S.Kanapeckas     18:21  21:17  21:19 [32']    
   S.Kanapeckas      
    ->       17-a vieta
        [270] 15:40    M.Gedrimas
          21:14  21:15 [19']
   U.Mikalauskas      
   U.Mikalauskas   ->      
    [169] 21:20    U.Mikalauskas    
   N.Šimkus     21:12  21:9 [18']    
  [149] 19:45    N.Šimkus      
   R.Sorokinas   21:14  21:11 [16']      
      [243] 14:00    M.Gedrimas  
   J.Tomkevičius       21:13  21:15 [21']  
  [150] 19:45    J.Tomkevičius      
   R.Barkauskas   18:21  21:19  21:19 [37']      
    [170] 21:20    M.Gedrimas    
   M.Gedrimas     21:7  21:6 [15']    
   M.Gedrimas      
    ->    D.Gudavičius   19-a vieta
       
         U.Mikalauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Gabriūnas    
       
       P.Balaišis   ->   21-a vieta
       
       N.Šimkus     ->
       
       J.Tomkevičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     P.Jakubčionis    
     P.Jakubčionis   ->    
       
     J.Gudaitis     ->  
     J.Gudaitis    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     R.Sorokinas    
     R.Sorokinas   ->    
       
     R.Barkauskas     ->  
     R.Barkauskas    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.