Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1   Samanta Golubickaitė    Dėl 1-16 vietos        
 S.Golubickaitė        
 32       ->        
  [131] 18:30    S.Golubickaitė      
 17   Ieva Šitkauskaitė      21:0  21:4 [11']      
[109] 17:20    I.Šitkauskaitė        
 16   Erika Žiaušytė    21:15  21:12 [20']        
    [151] 20:05    S.Golubickaitė    
 9   Augustė Stankevičiūtė        21:13  21:7 [17']    
 A.Stankevičiūtė        
 24       ->        
  [132] 18:30    M.Marcinkevičiūtė      
 25         21:15  21:11 [19']      
 M.Marcinkevičiūtė        
 8   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->        
      [229] 13:10    S.Golubickaitė  
 5   Gabija Mockutė          21:11  21:9 [17']  
 G.Mockutė        
 28       ->        
  [133] 18:55    G.Mockutė      
 21         21:10  21:2 [13']      
 I.Baranauskaitė        
 12   Ivija Baranauskaitė    ->        
    [152] 20:05    G.Mockutė    
 13   Kristė Anciūtė        21:11  21:7 [13']    
 K.Anciūtė        
 20       ->        
  [134] 18:55    K.Anciūtė      
 29         ->      
 V.Paulauskaitė        
 4   Viltė Paulauskaitė    ->         1-a vieta
        [260] 15:15    S.Golubickaitė
 3   Monika Sukackaitė            21:9  21:15 [20']
 M.Sukackaitė        
 30       ->        
  [135] 18:55    M.Sukackaitė      
 19         21:4  21:4 [12']      
 L.Aleknavičiūtė        
 14   Liepa Aleknavičiūtė    ->        
    [153] 20:05    M.Sukackaitė    
 11   Dangė Lygnugarytė        21:13  21:13 [19']    
 D.Lygnugarytė        
 22       ->        
  [136] 18:55    J.Kelečiūtė      
 27         21:19  21:6 [21']      
 J.Kelečiūtė        
 6   Jogailė Kelečiūtė    ->        
      [230] 13:10    P.Murėnaitė  
 7   Minija Barauskaitė          20:22  21:14  21:8 [33']  
 M.Barauskaitė        
 26       ->        
  [137] 18:55    T.Leonovič      
 23         21:13  21:14 [18']      
 T.Leonovič        
 10   Taja Leonovič    ->        
    [154] 20:05    P.Murėnaitė    
 15   Augustė Leimonaitė        21:18  21:12 [20']    
[110] 17:20    A.Leimonaitė        
 18   Ema Purmalytė    21:10  21:13 [14']      G.Mockutė   3-a vieta
  [138] 18:55    P.Murėnaitė   [261] 15:15    G.Mockutė
 31         21:1  21:2 [12']    M.Sukackaitė   21:14  22:20 [17']
 P.Murėnaitė        
 2   Perla Murėnaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Marcinkevičiūtė    
      [231] 13:10    M.Marcinkevičiūtė  
       K.Anciūtė   21:17  21:19 [21']   5-a vieta
        [262] 15:15    J.Kelečiūtė
       J.Kelečiūtė     21:13  21:15 [21']
      [232] 13:10    J.Kelečiūtė  
       T.Leonovič   21:14  21:15 [26']  
           
           
         K.Anciūtė   7-a vieta
        [263] 15:15    T.Leonovič
         T.Leonovič   21:16  24:22 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Šitkauskaitė      
    [155] 20:05    A.Stankevičiūtė    
     A.Stankevičiūtė   21:10  21:7 [16']    
      [233] 13:10    A.Stankevičiūtė  
     I.Baranauskaitė     15:21  22:20  21:17 [45']  
    [156] 20:05    I.Baranauskaitė    
     V.Paulauskaitė   ->     9-a vieta
        [264] 15:15    A.Stankevičiūtė
     L.Aleknavičiūtė       21:19  21:10 [19']
    [157] 20:30    L.Aleknavičiūtė    
     D.Lygnugarytė   21:13  21:17 [22']    
      [234] 13:10    M.Barauskaitė  
     M.Barauskaitė     21:10  21:10 [16']  
    [158] 20:30    M.Barauskaitė    
     A.Leimonaitė   21:12  21:18 [19']    
           
         I.Baranauskaitė   11-a vieta
       
         L.Aleknavičiūtė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Šitkauskaitė    
       
       V.Paulauskaitė   ->   13-a vieta
       
       D.Lygnugarytė     ->
       
       A.Leimonaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Žiaušytė      
   E.Žiaušytė   ->      
     E.Žiaušytė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Žiaušytė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [235] 13:35    E.Žiaušytė
          21:14  21:11 [16']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Purmalytė  
        ->  
   .      
    ->      
     E.Purmalytė    
   E.Purmalytė     ->    
   E.Purmalytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.