Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1   Vilius Bagdanavičius 
 Šarūnas Stumbra 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, Š.Stumbra      
 16       ->      
  [96] 16:05    V.Bagdanavičius, Š.Stumbra    
 9   Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
    21:18  21:9 [19']    
[86] 15:45    D.Genys, D.Gudavičius      
 8   Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
  21:15  21:19 [23']      
    [200] 10:40    V.Bagdanavičius, Š.Stumbra  
 5   Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
      21:18  21:14 [22']  
[87] 15:45    M.Mackevičius, S.Skurdauskas      
 12   Justinas Tomkevičius 
 Paulius Jakubčionis 
  21:8  21:8 [14']      
  [97] 16:30    Ą.Barkauskas, A.Valatka    
 13   Jokūbas Gudaitis 
 Romanas Sorokinas 
    21:9  21:16 [17']    
[88] 15:45    Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 4   Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
  21:1  21:1 [14']       1-a vieta
      [216] 11:55    D.Beržanskis, S.Klioštoraitis
 3   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
        23:21  21:10 [24']
 M.Noreika, T.Petrošius      
 14       ->      
  [98] 16:30    M.Noreika, T.Petrošius    
 11   Pijus Balaišis 
 Nedas Šimkus 
    13:21  21:15  21:17 [34']    
[89] 15:45    R.Grigaliūnas, S.Novikas      
 6   Rapolas Grigaliūnas 
 Simas Novikas 
  21:8  21:5 [15']      
    [201] 10:40    D.Beržanskis, S.Klioštoraitis  
 7   Simas Kanapeckas 
 Domas Pakšys 
      21:13  17:21  21:13 [32']  
[90] 15:45    S.Kanapeckas, D.Pakšys      
 10   Ugnius Mikalauskas 
 Deivydas Žilinskas 
  21:19  21:14 [18']      
  [99] 16:30    D.Beržanskis, S.Klioštoraitis    
 15         21:9  21:11 [15']    
 D.Beržanskis, S.Klioštoraitis      
 2   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
  ->    Ą.Barkauskas, A.Valatka   3-a vieta
      [217] 11:55    M.Noreika, T.Petrošius
       M.Noreika, T.Petrošius   21:8  21:16 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Genys, D.Gudavičius    
    [193] 10:15    D.Genys, D.Gudavičius  
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas   21:17  21:17 [22']   5-a vieta
      [218] 11:55    D.Genys, D.Gudavičius
     R.Grigaliūnas, S.Novikas     21:10  21:16 [19']
    [202] 11:05    S.Kanapeckas, D.Pakšys  
     S.Kanapeckas, D.Pakšys   20:22  25:23  21:16 [42']  
         
         
       M.Mackevičius, S.Skurdauskas   7-a vieta
      [219] 12:20    R.Grigaliūnas, S.Novikas
       R.Grigaliūnas, S.Novikas   21:16  22:20 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Gedrimas, V.Šukys    
   M.Gedrimas, V.Šukys   ->    
    [194] 10:15    M.Gedrimas, V.Šukys  
   J.Tomkevičius, P.Jakubčionis     21:13  21:7 [17']  
  [100] 16:30    J.Tomkevičius, P.Jakubčionis    
   J.Gudaitis, R.Sorokinas   21:16  21:7 [13']     9-a vieta
      [220] 12:20    M.Gedrimas, V.Šukys
        21:19  21:18 [21']
   P.Balaišis, N.Šimkus    
   P.Balaišis, N.Šimkus   ->    
    [195] 10:40    U.Mikalauskas, D.Žilinskas  
   U.Mikalauskas, D.Žilinskas     21:16  21:12 [17']  
   U.Mikalauskas, D.Žilinskas    
    ->    
         
       J.Tomkevičius, P.Jakubčionis   11-a vieta
     
       P.Balaišis, N.Šimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Gudaitis, R.Sorokinas  
     J.Gudaitis, R.Sorokinas   ->   13-a vieta
       J.Gudaitis, R.Sorokinas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.