Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Beržanskis, G.Mockutė      
 16       ->      
  [72] 14:30    D.Beržanskis, G.Mockutė    
 9   Šarūnas Stumbra 
 Ema Purmalytė 
    21:6  21:7 [13']    
[61] 14:05    S.Novikas, M.Marcinkevičiūtė      
 8   Simas Novikas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  18:21  21:19  21:18 [35']      
    [171] 09:00    D.Beržanskis, G.Mockutė  
 5   Rapolas Grigaliūnas 
 Perla Murėnaitė 
      21:11  21:12 [19']  
[62] 14:05    R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė      
 12   Pijus Balaišis 
 Augustė Leimonaitė 
  21:8  21:6 [13']      
  [73] 14:55    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė    
 13   Simas Kanapeckas 
 Minija Barauskaitė 
    24:22  21:14 [23']    
[63] 14:05    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė      
 4   Simas Klioštoraitis 
 Monika Sukackaitė 
  21:4  21:13 [15']       1-a vieta
      [183] 09:50    V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė
 3   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
        21:17  21:9 [19']
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 14       ->      
  [74] 14:55    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 11   Ąžuolas Barkauskas 
 Kristė Anciūtė 
    21:9  21:16 [18']    
[64] 14:05    Ą.Barkauskas, K.Anciūtė      
 6   Dovas Genys 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->      
    [172] 09:00    V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė  
 7   Mamertas Noreika 
 Taja Leonovič 
      21:3  21:6 [13']  
[65] 14:05    M.Noreika, T.Leonovič      
 10   Tomas Petrošius 
 Erika Žiaušytė 
  21:11  21:13 [14']      
  [75] 14:55    V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė    
 15         21:11  21:16 [15']    
 V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė      
 2   Vilius Bagdanavičius 
 Samanta Golubickaitė 
  ->    S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė   3-a vieta
      [184] 09:50    D.Pakšys, J.Kelečiūtė
       D.Pakšys, J.Kelečiūtė   21:19  10:21  22:20 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Novikas, M.Marcinkevičiūtė    
    [173] 09:00    R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė  
     R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė   21:17  21:7 [23']   5-a vieta
      [185] 09:50    M.Noreika, T.Leonovič
     Ą.Barkauskas, K.Anciūtė     21:13  15:21  21:12 [31']
    [174] 09:00    M.Noreika, T.Leonovič  
     M.Noreika, T.Leonovič   21:7  21:8 [15']  
         
         
       S.Novikas, M.Marcinkevičiūtė   7-a vieta
      [186] 09:50    S.Novikas, M.Marcinkevičiūtė
       Ą.Barkauskas, K.Anciūtė   21:10  21:16 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Š.Stumbra, E.Purmalytė    
   Š.Stumbra, E.Purmalytė   ->    
    [175] 09:00    Š.Stumbra, E.Purmalytė  
   P.Balaišis, A.Leimonaitė     21:14  21:12 [15']  
  [76] 14:55    P.Balaišis, A.Leimonaitė    
   S.Kanapeckas, M.Barauskaitė   21:9  26:28  21:18 [30']     9-a vieta
      [187] 09:50    Š.Stumbra, E.Purmalytė
        21:17  21:9 [15']
   D.Genys, V.Paulauskaitė    
   D.Genys, V.Paulauskaitė   ->    
    [176] 09:00    T.Petrošius, E.Žiaušytė  
   T.Petrošius, E.Žiaušytė     ->  
   T.Petrošius, E.Žiaušytė    
    ->    
         
       P.Balaišis, A.Leimonaitė   11-a vieta
     
       D.Genys, V.Paulauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Kanapeckas, M.Barauskaitė  
     S.Kanapeckas, M.Barauskaitė   ->   13-a vieta
       S.Kanapeckas, M.Barauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.