Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1   Jorūnė Šalnaitė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė, A.Ramaneckaitė      
 16       ->      
  [77] 14:55    J.Šalnaitė, A.Ramaneckaitė    
 9   Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
    21:10  21:7 [16']    
[66] 14:05    A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė      
 8   Adelė Krutkytė 
 Uma Ivanauskaitė 
  21:17  22:20 [22']      
    [203] 11:05    J.Šalnaitė, A.Ramaneckaitė  
 5   Amelija Klimaitė 
 Mila Leonovič 
      21:10  21:16 [19']  
[67] 14:30    A.Klimaitė, M.Leonovič      
 12   Mėta Kibildaitė 
 Ieva Paškevičiūtė 
  21:14  21:11 [19']      
  [78] 14:55    A.Klimaitė, M.Leonovič    
 13   Jorė Vadeikytė 
 Marta Ulskytė 
    13:21  22:20  21:19 [36']    
[68] 14:30    U.Gatelytė, N.Seniūnaitė      
 4   Urtė Gatelytė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  21:0  21:2 [11']       1-a vieta
      [221] 12:20    J.Šalnaitė, A.Ramaneckaitė
 3   Goda Vancevičiūtė 
 Giedra Velykytė 
        21:12  21:16 [19']
 G.Vancevičiūtė, G.Velykytė      
 14       ->      
  [79] 15:20    G.Vancevičiūtė, G.Velykytė    
 11   Marija Kolojanskaitė 
 Skaistė Liutkutė 
    21:10  21:12 [19']    
[69] 14:30    G.Gedminaitė, M.Levickaitė      
 6   Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
  21:17  21:18 [21']      
    [204] 11:05    E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė  
 7   Ūla Budrytė 
 Liepa Budrytė 
      21:9  21:19 [20']  
[70] 14:30    Ū.Budrytė, L.Budrytė      
 10   Urtė Mackevičiūtė 
 Elžbieta Vilimaitė 
  21:16  21:16 [20']      
  [80] 15:20    E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė    
 15         21:9  21:6 [15']    
 E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė      
 2   Elzė Dindaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->    A.Klimaitė, M.Leonovič   3-a vieta
      [222] 12:20    G.Vancevičiūtė, G.Velykytė
       G.Vancevičiūtė, G.Velykytė   21:10  19:21  21:17 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė    
    [205] 11:05    U.Gatelytė, N.Seniūnaitė  
     U.Gatelytė, N.Seniūnaitė   21:15  17:21 [28']   5-a vieta
      [223] 12:20    U.Gatelytė, N.Seniūnaitė
     G.Gedminaitė, M.Levickaitė     21:16  21:11 [19']
    [206] 11:05    G.Gedminaitė, M.Levickaitė  
     Ū.Budrytė, L.Budrytė   21:15  21:13 [19']  
         
         
       A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė   7-a vieta
      [224] 12:20    Ū.Budrytė, L.Budrytė
       Ū.Budrytė, L.Budrytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mažulytė, U.Tiškutė    
   A.Mažulytė, U.Tiškutė   ->    
    [207] 11:05    A.Mažulytė, U.Tiškutė  
   M.Kibildaitė, I.Paškevičiūtė     21:7  19:21  21:11 [26']  
  [81] 15:20    M.Kibildaitė, I.Paškevičiūtė    
   J.Vadeikytė, M.Ulskytė   21:8  21:6 [14']     9-a vieta
      [225] 12:45    A.Mažulytė, U.Tiškutė
        10:21  21:12  21:14 [25']
   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė    
   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė   ->    
    [208] 11:30    M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė  
   U.Mackevičiūtė, E.Vilimaitė     21:14  21:11 [18']  
   U.Mackevičiūtė, E.Vilimaitė    
    ->    
         
       M.Kibildaitė, I.Paškevičiūtė   11-a vieta
     
       U.Mackevičiūtė, E.Vilimaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Vadeikytė, M.Ulskytė  
     J.Vadeikytė, M.Ulskytė   ->   13-a vieta
       J.Vadeikytė, M.Ulskytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.