Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1  Jorūnė Šalnaitė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė, A.Ramaneckaitė      
 16       ->      
  [77] 14:55    J.Šalnaitė, A.Ramaneckaitė    
 9  Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
    21:10  21:7 [16']    
[66] 14:05    A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė      
 8  Adelė Krutkytė 
 Uma Ivanauskaitė 
  21:17  22:20 [22']      
    [203] 11:05    J.Šalnaitė, A.Ramaneckaitė  
 5  Amelija Klimaitė 
 Mila Leonovič 
      21:10  21:16 [19']  
[67] 14:30    A.Klimaitė, M.Leonovič      
 12  Mėta Kibildaitė 
 Ieva Paškevičiūtė 
  21:14  21:11 [19']      
  [78] 14:55    A.Klimaitė, M.Leonovič    
 13  Jorė Vadeikytė 
 Marta Ulskytė 
    13:21  22:20  21:19 [36']    
[68] 14:30    U.Gatelytė, N.Seniūnaitė      
 4  Urtė Gatelytė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  21:0  21:2 [11']       1-a vieta
      [221] 12:20    J.Šalnaitė, A.Ramaneckaitė
 3  Goda Vancevičiūtė 
 Giedra Velykytė 
        21:12  21:16 [19']
 G.Vancevičiūtė, G.Velykytė      
 14       ->      
  [79] 15:20    G.Vancevičiūtė, G.Velykytė    
 11  Marija Kolojanskaitė 
 Skaistė Liutkutė 
    21:10  21:12 [19']    
[69] 14:30    G.Gedminaitė, M.Levickaitė      
 6  Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
  21:17  21:18 [21']      
    [204] 11:05    E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė  
 7  Ūla Budrytė 
 Liepa Budrytė 
      21:9  21:19 [20']  
[70] 14:30    Ū.Budrytė, L.Budrytė      
 10  Urtė Mackevičiūtė 
 Elžbieta Vilimaitė 
  21:16  21:16 [20']      
  [80] 15:20    E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė    
 15         21:9  21:6 [15']    
 E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė      
 2  Elzė Dindaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->    A.Klimaitė, M.Leonovič   3-a vieta
      [222] 12:20    G.Vancevičiūtė, G.Velykytė
       G.Vancevičiūtė, G.Velykytė   21:10  19:21  21:17 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė    
    [205] 11:05    U.Gatelytė, N.Seniūnaitė  
     U.Gatelytė, N.Seniūnaitė   21:15  17:21 [28']   5-a vieta
      [223] 12:20    U.Gatelytė, N.Seniūnaitė
     G.Gedminaitė, M.Levickaitė     21:16  21:11 [19']
    [206] 11:05    G.Gedminaitė, M.Levickaitė  
     Ū.Budrytė, L.Budrytė   21:15  21:13 [19']  
         
         
       A.Krutkytė, U.Ivanauskaitė   7-a vieta
      [224] 12:20    Ū.Budrytė, L.Budrytė
       Ū.Budrytė, L.Budrytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mažulytė, U.Tiškutė    
   A.Mažulytė, U.Tiškutė   ->    
    [207] 11:05    A.Mažulytė, U.Tiškutė  
   M.Kibildaitė, I.Paškevičiūtė     21:7  19:21  21:11 [26']  
  [81] 15:20    M.Kibildaitė, I.Paškevičiūtė    
   J.Vadeikytė, M.Ulskytė   21:8  21:6 [14']     9-a vieta
      [225] 12:45    A.Mažulytė, U.Tiškutė
        10:21  21:12  21:14 [25']
   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė    
   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė   ->    
    [208] 11:30    M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė  
   U.Mackevičiūtė, E.Vilimaitė     21:14  21:11 [18']  
   U.Mackevičiūtė, E.Vilimaitė    
    ->    
         
       M.Kibildaitė, I.Paškevičiūtė   11-a vieta
     
       U.Mackevičiūtė, E.Vilimaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Vadeikytė, M.Ulskytė  
     J.Vadeikytė, M.Ulskytė   ->   13-a vieta
       J.Vadeikytė, M.Ulskytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 108 109 
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Ds)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL 59-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas ir
RSL Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas

2021-05-08 12:00 2021-05-09 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC vienetų turnyras
2021-05-08 10:00 2021-05-08 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas)
2021-05-01 10:00 2021-05-01 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2021-04-17 13:00 2021-04-18 12:45
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2021-04-10 10:00 2021-04-10 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.