Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1   Rokas Lesinskas 
 Dominik Tankevič 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lesinskas, D.Tankevič      
 16       ->      
  [82] 15:20    R.Lesinskas, D.Tankevič    
 9   Adomas Mažeika 
 Joris Jagminas 
    21:8  21:4 [15']    
[71] 14:30    A.Mažeika, J.Jagminas      
 8   Gustas Čekavičius 
 Emanuelis Vnek 
  17:21  21:15  21:18 [32']      
    [209] 11:30    R.Lesinskas, D.Tankevič  
 5   Rokas Daugėla 
 Ugnius Lygnugaris 
      21:5  21:3 [13']  
 R.Daugėla, U.Lygnugaris      
 12       ->      
  [83] 15:20    R.Daugėla, U.Lygnugaris    
 13         ->    
 R.Krūminas, D.Ausiejus      
 4   Rokas Krūminas 
 Domantas Ausiejus 
  ->       1-a vieta
      [226] 12:45    R.Lesinskas, D.Tankevič
 3   Tautvydas Puišys 
 Daniel Tankevič 
        24:22  21:15 [21']
 T.Puišys, D.Tankevič      
 14       ->      
  [84] 15:20    T.Puišys, D.Tankevič    
 11         21:4  21:13 [18']    
 P.Alijošius, J.Altaravičius      
 6   Paulius Alijošius 
 Jogaila Altaravičius 
  ->      
    [210] 11:30    N.Tenikaitis, D.Leonovič  
 7   Arnas Jarmalauskas 
 Danielius Sukanka 
      21:10  21:11 [16']  
 A.Jarmalauskas, D.Sukanka      
 10       ->      
  [85] 15:45    N.Tenikaitis, D.Leonovič    
 15         21:4  21:4 [14']    
 N.Tenikaitis, D.Leonovič      
 2   Nojus Tenikaitis 
 Daniel Leonovič 
  ->    R.Daugėla, U.Lygnugaris   3-a vieta
      [227] 12:45    T.Puišys, D.Tankevič
       T.Puišys, D.Tankevič   21:4  21:7 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mažeika, J.Jagminas    
    [211] 11:30    A.Mažeika, J.Jagminas  
     R.Krūminas, D.Ausiejus   ->   5-a vieta
      [228] 12:45    A.Mažeika, J.Jagminas
     P.Alijošius, J.Altaravičius     21:12  21:18 [17']
    [212] 11:30    P.Alijošius, J.Altaravičius  
     A.Jarmalauskas, D.Sukanka   21:17  21:12 [19']  
         
         
       R.Krūminas, D.Ausiejus   7-a vieta
     
       A.Jarmalauskas, D.Sukanka   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Čekavičius, E.Vnek    
   G.Čekavičius, E.Vnek   ->    
     G.Čekavičius, E.Vnek  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       G.Čekavičius, E.Vnek
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.