Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai., Data: 2020-10-03, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-04 2020-10-04  
 1   Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė        
 32       ->        
  [101] 16:30    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė      
 17   Jogaila Altaravičius 
 Marija Kolojanskaitė 
    21:5  21:4 [12']      
[91] 16:05    J.Altaravičius, M.Kolojanskaitė        
 16   Naglis Turūta 
 Austėja Siniūtė 
  21:10  21:8 [15']        
    [123] 18:05    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė    
 9   Adomas Mažeika 
 Elzė Dindaitė 
      21:5  21:9 [14']    
 A.Mažeika, E.Dindaitė        
 24       ->        
  [102] 16:30    A.Mažeika, E.Dindaitė      
 25         21:14  21:9 [13']      
 P.Jarašiūnas, G.Velykytė        
 8   Paulius Jarašiūnas 
 Gretė Velykytė 
  ->        
      [177] 09:25    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė  
 5   Daniel Tankevič 
 Urtė Gatelytė 
        21:15  21:12 [19']  
 D.Tankevič, U.Gatelytė        
 28       ->        
  [103] 16:55    D.Tankevič, U.Gatelytė      
 21         21:8  21:5 [14']      
 R.Krūminas, S.Repšytė        
 12   Rokas Krūminas 
 Simona Repšytė 
  ->        
    [124] 18:05    D.Leonovič, A.Klimaitė    
 13   Joris Ivanauskas 
 Adelė Krutkytė 
      21:5  21:8 [14']    
 J.Ivanauskas, A.Krutkytė        
 20       ->        
  [104] 16:55    D.Leonovič, A.Klimaitė      
 29         21:2  21:2 [12']      
 D.Leonovič, A.Klimaitė        
 4   Daniel Leonovič 
 Amelija Klimaitė 
  ->         1-a vieta
        [188] 09:50    N.Tenikaitis, J.Šalnaitė
 3   Dominik Tankevič 
 Goda Vancevičiūtė 
          21:15  18:21  21:15 [31']
 D.Tankevič, G.Vancevičiūtė        
 30       ->        
  [105] 16:55    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė      
 19         21:14  21:7 [18']      
 J.Jagminas, L.Budrytė        
 14   Joris Jagminas 
 Liepa Budrytė 
  ->        
    [125] 18:05    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
 11   Domantas Ausiejus 
 Urtė Mackevičiūtė 
      21:5  21:7 [15']    
 D.Ausiejus, U.Mackevičiūtė        
 22       ->        
  [106] 16:55    T.Puišys, J.Kavaliauskaitė      
 27         ->      
 T.Puišys, J.Kavaliauskaitė        
 6   Tautvydas Puišys 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->        
      [178] 09:25    N.Tenikaitis, J.Šalnaitė  
 7   Ugnius Lygnugaris 
 Mila Leonovič 
        21:11  21:17 [20']  
 U.Lygnugaris, M.Leonovič        
 26       ->        
  [107] 16:55    P.Alijošius, S.Liutkutė      
 23         21:12  13:21  21:16 [29']      
 P.Alijošius, S.Liutkutė        
 10   Paulius Alijošius 
 Skaistė Liutkutė 
  ->        
    [126] 18:05    N.Tenikaitis, J.Šalnaitė    
 15   Kipras Sakalauskas 
 Giedra Velykytė 
      21:4  21:6 [12']    
 K.Sakalauskas, G.Velykytė        
 18       ->      D.Leonovič, A.Klimaitė   3-a vieta
  [108] 16:55    N.Tenikaitis, J.Šalnaitė   [189] 10:15    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė
 31         21:14  21:13 [18']    D.Tankevič, G.Vancevičiūtė   21:14  21:10 [17']
 N.Tenikaitis, J.Šalnaitė        
 2   Nojus Tenikaitis 
 Jorūnė Šalnaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Mažeika, E.Dindaitė    
      [179] 09:25    A.Mažeika, E.Dindaitė  
       D.Tankevič, U.Gatelytė   21:16  21:16 [18']   5-a vieta
        [190] 10:15    A.Mažeika, E.Dindaitė
       T.Puišys, J.Kavaliauskaitė     21:18  15:21  21:18 [33']
      [180] 09:25    T.Puišys, J.Kavaliauskaitė  
       P.Alijošius, S.Liutkutė   21:9  21:9 [16']  
           
           
         D.Tankevič, U.Gatelytė   7-a vieta
        [191] 10:15    D.Tankevič, U.Gatelytė
         P.Alijošius, S.Liutkutė   21:9  21:12 [16']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Altaravičius, M.Kolojanskaitė      
    [127] 18:30    P.Jarašiūnas, G.Velykytė    
     P.Jarašiūnas, G.Velykytė   21:12  21:18 [17']    
      [181] 09:25    P.Jarašiūnas, G.Velykytė  
     R.Krūminas, S.Repšytė     21:7  21:15 [18']  
    [128] 18:30    J.Ivanauskas, A.Krutkytė    
     J.Ivanauskas, A.Krutkytė   21:10  21:12 [17']     9-a vieta
        [192] 10:15    K.Sakalauskas, G.Velykytė
     J.Jagminas, L.Budrytė       21:12  21:9 [15']
    [129] 18:30    J.Jagminas, L.Budrytė    
     D.Ausiejus, U.Mackevičiūtė   ->    
      [182] 09:25    K.Sakalauskas, G.Velykytė  
     U.Lygnugaris, M.Leonovič     21:12  22:20 [17']  
    [130] 18:30    K.Sakalauskas, G.Velykytė    
     K.Sakalauskas, G.Velykytė   21:9  21:4 [14']    
           
         J.Ivanauskas, A.Krutkytė   11-a vieta
       
         J.Jagminas, L.Budrytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Altaravičius, M.Kolojanskaitė    
       
       R.Krūminas, S.Repšytė   ->   13-a vieta
       
       D.Ausiejus, U.Mackevičiūtė     ->
       
       U.Lygnugaris, M.Leonovič   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   N.Turūta, A.Siniūtė      
   N.Turūta, A.Siniūtė   ->      
     N.Turūta, A.Siniūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       N.Turūta, A.Siniūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         N.Turūta, A.Siniūtė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.