Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N Sports vaikų turnyras, Data: 2019-09-21, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Simas Kanapeckas ,   Domas Pakšys   Dėl 1-4 vietų    
 S.Kanapeckas, D.Pakšys    
 8       ->    
  [94] 17:25   S.Kanapeckas, D.Pakšys  
 5   Benas Bačkaitis ,   Titas Bartusevičius      21:8  21:12 [21']  
[85] 16:45   A.Kaminskas, D.Gabriūnas    
 4   Adas Kaminskas ,   Dominykas Gabriūnas    21:8  21:8 [20']    1-a vieta
    [101] 18:10   S.Kanapeckas, D.Pakšys
 3   Dovydas Guja ,   Ričard Kim        21:11  21:8 [24']
[86] 16:45   D.Guja, R.Kim    
 6   Paulius Jakubčionis ,   Ernestas Pocej    21:19  17:21  21:13 [35']    
  [95] 17:25   A.Janušonis, N.Šimkus  
 7   Mangirdas Demenkovas ,   Matas Stacevičius      21:17  16:21  21:15 [31']  
[87] 16:45   A.Janušonis, N.Šimkus    
 2   Augustas Janušonis ,   Nedas Šimkus    21:10  21:13 [23']    
     
     A.Kaminskas, D.Gabriūnas  3-a vieta
  [102] 18:10   A.Kaminskas, D.Gabriūnas
   D.Guja, R.Kim   21:10  22:20 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   B.Bačkaitis, T.Bartusevičius  
   B.Bačkaitis, T.Bartusevičius   ->  5-a vieta
    [103] 18:10   P.Jakubčionis, E.Pocej
   P.Jakubčionis, E.Pocej     21:12  21:11 [22']
  [96] 17:25   P.Jakubčionis, E.Pocej  
   M.Demenkovas, M.Stacevičius   20:22  21:7  21:8 [25']  
       
       
     7-a vieta
     M.Demenkovas, M.Stacevičius
     M.Demenkovas, M.Stacevičius   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.