Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13), Data: 2019-11-09, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė      
 16       ->      
  [90] 18:50   R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė    
 9   Rokas Dargis 
 Dominyka Norgailaitė 
    21:14  21:8 [20']    
[84] 18:00   B.Kamantauskas, I.Paškevičiūtė      
 8   Benediktas Kamantauskas 
 Ieva Paškevičiūtė 
  21:14  21:19 [20']      
    [96] 19:15   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė  
 5   Dominik Tankevič 
 Goda Vancevičiūtė 
      17:21  21:9  21:11 [31']  
[85] 18:25   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė      
 12   Ugnius Lygnugaris 
 Dangė Lygnugarytė 
  21:8  21:6 [23']      
  [91] 18:50   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
 13   Paulius Jarašiūnas 
 Gretė Velykytė 
    21:5  21:9 [17']    
[86] 18:25   T.Žibūda, N.Seniūnaitė      
 4   Titas Žibūda 
 Nomeda Seniūnaitė 
  21:16  21:6 [22']       1-a vieta
      [102] 20:00   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė
 3   Nojus Tenikaitis 
 Atėnė Peleckytė 
        21:14  21:18 [23']
[87] 18:25   N.Tenikaitis, A.Peleckytė      
 14   Emilis Drazdas 
 Urtė Mackevičiūtė 
  21:6  21:3 [16']      
  [92] 18:50   N.Tenikaitis, A.Peleckytė    
 11   Kipras Sakalauskas 
 Giedra Velykytė 
    21:19  21:17 [22']    
[88] 18:25   M.Lukonas, M.Rimkutė      
 6   Mantas Lukonas 
 Marija Rimkutė 
  18:21  21:14  21:18 [34']      
    [97] 19:35   E.Jonkus, R.Vidzėnaitė  
 7   Adomas Mažeika 
 Elzė Dindaitė 
      17:21  21:16  21:11 [31']  
[89] 18:50   A.Mažeika, E.Dindaitė      
 10   Jurgis Jatulis 
 Urtė Gatelytė 
  22:20  21:13 [22']      
  [93] 19:15   E.Jonkus, R.Vidzėnaitė    
 15         21:8  21:11 [21']    
 E.Jonkus, R.Vidzėnaitė      
 2   Emilis Jonkus 
 Rusnė Vidzėnaitė 
  ->    R.Lesinskas, A.Ramaneckaitė   3-a vieta
      [103] 20:00   N.Tenikaitis, A.Peleckytė
       N.Tenikaitis, A.Peleckytė   21:17  21:18 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Kamantauskas, I.Paškevičiūtė    
    [98] 19:35   T.Žibūda, N.Seniūnaitė  
     T.Žibūda, N.Seniūnaitė   21:17  17:21  21:17 [35']   5-a vieta
      [104] 20:00   M.Lukonas, M.Rimkutė
     M.Lukonas, M.Rimkutė     21:17  21:16 [23']
    [99] 19:35   M.Lukonas, M.Rimkutė  
     A.Mažeika, E.Dindaitė   21:15  21:9 [23']  
         
         
       B.Kamantauskas, I.Paškevičiūtė   7-a vieta
     
       A.Mažeika, E.Dindaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Dargis, D.Norgailaitė    
   R.Dargis, D.Norgailaitė   ->    
    [100] 19:35   R.Dargis, D.Norgailaitė  
   U.Lygnugaris, D.Lygnugarytė     21:18  21:18 [22']  
  [94] 19:15   U.Lygnugaris, D.Lygnugarytė    
   P.Jarašiūnas, G.Velykytė   21:18  21:12 [26']     9-a vieta
      [105] 20:00   K.Sakalauskas, G.Velykytė
   E.Drazdas, U.Mackevičiūtė       20:22  21:17  21:19 [31']
  [95] 19:15   K.Sakalauskas, G.Velykytė    
   K.Sakalauskas, G.Velykytė   21:6  21:7 [16']    
    [101] 20:00   K.Sakalauskas, G.Velykytė  
   J.Jatulis, U.Gatelytė     21:13  21:11 [19']  
   J.Jatulis, U.Gatelytė    
    ->    
         
       U.Lygnugaris, D.Lygnugarytė   11-a vieta
     
       J.Jatulis, U.Gatelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Jarašiūnas, G.Velykytė  
     P.Jarašiūnas, G.Velykytė   ->   13-a vieta
     
     E.Drazdas, U.Mackevičiūtė     ->
     E.Drazdas, U.Mackevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.