Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Milda Lekšaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Lekšaitė      
 16       ->      
  [9] 10:20   M.Lekšaitė    
 9   Jorė Kavaliauskaitė      21:14  21:11 [18']    
[1] 10:00   M.Rimkutė      
 8   Marija Rimkutė    21:17  15:21  21:18 [49']      
    [19] 11:30   M.Lekšaitė  
 5   Greta Vedrickaitė        21:7  21:15 [23']  
[2] 10:00   G.Vedrickaitė      
 12   Eglė Smilginaitė    21:7  21:11 [13']      
  [8] 10:20   L.Aleknavičiūtė    
 13         21:18  7:21  21:15 [34']    
 L.Aleknavičiūtė      
 4   Liepa Aleknavičiūtė    ->       1-a vieta
      [30] 12:15   M.Lekšaitė
 3   Dangė Lygnugarytė          23:21  21:18 [30']
 D.Lygnugarytė      
 14       ->      
  [10] 10:40   D.Lygnugarytė    
 11   Elija Dindaitė      21:18  21:14 [25']    
[3] 10:00   A.Peleckytė      
 6   Atėnė Peleckytė    21:15  21:10 [14']      
    [20] 11:30   J.Šalnaitė  
 7   Justė Linkutė        21:14  21:11 [28']  
[4] 10:00   J.Linkutė      
 10   Aistė Jarutytė    21:18  21:12 [18']      
  [11] 10:40   J.Šalnaitė    
 15         21:18  21:10 [24']    
 J.Šalnaitė      
 2   Jorūnė Šalnaitė    ->    L.Aleknavičiūtė   3-a vieta
      [31] 12:15   L.Aleknavičiūtė
       D.Lygnugarytė   21:18  21:11 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Rimkutė    
    [21] 11:30   G.Vedrickaitė  
     G.Vedrickaitė   21:23  21:18  21:16 [37']   5-a vieta
      [32] 12:40   A.Peleckytė
     A.Peleckytė     21:13  21:19 [26']
    [22] 11:30   A.Peleckytė  
     J.Linkutė   17:21  21:12  21:15 [35']  
         
         
       M.Rimkutė   7-a vieta
      [33] 12:40   M.Rimkutė
       J.Linkutė   21:19  21:9 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kavaliauskaitė    
   J.Kavaliauskaitė   ->    
    [12] 10:40   J.Kavaliauskaitė  
   E.Smilginaitė     25:23  22:20 [23']  
   E.Smilginaitė    
    ->     9-a vieta
      [23] 11:50   J.Kavaliauskaitė
        25:23  21:23  21:19 [41']
   E.Dindaitė    
   E.Dindaitė   ->    
    [13] 10:40   A.Jarutytė  
   A.Jarutytė     21:18  21:14 [25']  
   A.Jarutytė    
    ->    
         
       E.Smilginaitė   11-a vieta
      [24] 11:50   E.Smilginaitė
       E.Dindaitė   21:14  21:17 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.