Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Greta Vedrickaitė 
 Milda Lekšaitė 
21
10
21
14
 28'
21
18
21
13
 30'
84/55
29
2
1
2 Liepa Aleknavičiūtė 
 Agota Narvilaitė 
10
21
14
21
 28'
21
14
21
14
 24'
66/70
-4
1
2
3 Atėnė Peleckytė 
 Eglė Smilginaitė 
18
21
13
21
 30'
14
21
14
21
 24'
59/84
-25
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dangė Lygnugarytė 
 Marija Rimkutė 
21
13
21
15
 26'
21
9
21
11
 23'
84/48
36
2
1
2 Jorė Kavaliauskaitė 
 Jorūnė Šalnaitė 
13
21
15
21
 26'
21
16
21
7
 28'
70/65
5
1
2
3 Aistė Jarutytė 
 Justė Linkutė 
9
21
11
21
 23'
16
21
7
21
 28'
43/84
-41
0
3



2019-10-19  
   1-a vieta
 1    Greta Vedrickaitė,  Milda Lekšaitė  
[70] 16:15   G.Vedrickaitė, M.Lekšaitė
 2    Dangė Lygnugarytė,  Marija Rimkutė   21:16  21:11 [25']
   



2019-10-19  
   3-a vieta
 3    Liepa Aleknavičiūtė,  Agota Narvilaitė  
[71] 16:15   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė
 4    Jorė Kavaliauskaitė,  Jorūnė Šalnaitė   23:21  17:21  21:15 [42']
   



2019-10-19  
   5-a vieta
 5    Atėnė Peleckytė,  Eglė Smilginaitė  
[72] 16:40   A.Peleckytė, E.Smilginaitė
 6    Aistė Jarutytė,  Justė Linkutė   21:9  21:6 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.