Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-02-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Domas Pakšys   Dėl 1-4 vietų    
[143] 17:30    D.Pakšys    
 8   Ramūnas Ražanauskas    21:8  21:11 [14']    
  [150] 17:55    D.Pakšys  
 5   Gytis Celencevičius      21:11  21:10 [19']  
[144] 17:30    P.Gusev    
 4   Pavel Gusev    21:19  21:19 [23']    1-a vieta
    [157] 18:20    D.Pakšys
 3   Tomas Grigas        21:9  21:12 [17']
[145] 17:30    M.Danys    
 6   Mindaugas Danys    21:11  21:17 [21']    
  [151] 17:55    A.Olšauskas  
 7   Donatas Juršys      21:17  21:15 [22']  
[146] 17:30    A.Olšauskas    
 2   Artūras Olšauskas    21:14  21:12 [17']    
     
     P.Gusev  3-a vieta
  [158] 18:20    P.Gusev
   M.Danys   21:16  21:10 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Ražanauskas    
  [152] 17:55    G.Celencevičius  
   G.Celencevičius   21:13  21:19 [18']  5-a vieta
    [159] 18:20    G.Celencevičius
   T.Grigas     21:17  21:16 [19']
  [153] 17:55    D.Juršys  
   D.Juršys   10:21  21:15  24:22 [36']  
       
       
     R.Ražanauskas  7-a vieta
    [160] 18:20    T.Grigas
     T.Grigas   17:21  21:16  21:18 [33']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.