Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4), Data: 2020-02-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Elzė Dindaitė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Dindaitė      
 16       ->      
  [47] 12:05    E.Dindaitė    
 9   Austėja Siniūtė      21:7  21:3 [15']    
[20] 10:25    A.Siniūtė      
 8   Valdonė Šleiniūtė    21:13  21:7 [14']      
    [77] 13:45    E.Dindaitė  
 5   Mila Leonovič        21:14  21:12 [18']  
[21] 10:50    M.Leonovič      
 12   Ūla Budrytė    21:9  21:4 [14']      
  [48] 12:05    A.Krutkytė    
 13   Luknė Rozenbergaitė      21:16  21:8 [21']    
[22] 10:50    A.Krutkytė      
 4   Adelė Krutkytė    21:2  21:11 [12']       1-a vieta
      [114] 15:25    J.Kavaliauskaitė
 3   Gabija Beržinskaitė          22:20  21:13 [23']
[23] 10:50    G.Beržinskaitė      
 14   Fausta Ramažauskaitė    21:3  21:4 [11']      
  [49] 12:05    G.Beržinskaitė    
 11   Augustė Klimaitė      21:12  21:10 [15']    
[24] 10:50    M.Kolojanskaitė      
 6   Marija Kolojanskaitė    21:6  21:8 [15']      
    [78] 13:45    J.Kavaliauskaitė  
 7   Gretė Velykytė        21:14  21:19 [21']  
[25] 10:50    G.Velykytė      
 10   Uma Ivanauskaitė    21:17  21:13 [23']      
  [50] 12:05    J.Kavaliauskaitė    
 15         21:3  21:8 [14']    
 J.Kavaliauskaitė      
 2   Jorė Kavaliauskaitė    ->    A.Krutkytė   3-a vieta
      [115] 15:25    G.Beržinskaitė
       G.Beržinskaitė   21:18  15:21  26:24 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Siniūtė    
    [79] 13:45    A.Siniūtė  
     M.Leonovič   21:11  21:13 [16']   5-a vieta
      [116] 15:25    M.Kolojanskaitė
     M.Kolojanskaitė     21:23  21:15  21:16 [33']
    [80] 13:45    M.Kolojanskaitė  
     G.Velykytė   21:11  9:21  21:18 [30']  
         
         
       M.Leonovič   7-a vieta
      [117] 15:50    G.Velykytė
       G.Velykytė   21:12  21:18 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Šleiniūtė    
   V.Šleiniūtė   ->    
    [81] 13:45    L.Rozenbergaitė  
   Ū.Budrytė     9:21  21:16  21:14 [28']  
  [51] 12:05   L.Rozenbergaitė    
   L.Rozenbergaitė   21:15  17:21  22:20 [33']     9-a vieta
      [118] 15:50    U.Ivanauskaitė
   F.Ramažauskaitė       21:13  21:5 [20']
  [52] 12:05    A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   ->    
    [82] 13:45    U.Ivanauskaitė  
   U.Ivanauskaitė     21:5  21:7 [17']  
   U.Ivanauskaitė    
    ->    
         
       V.Šleiniūtė   11-a vieta
      [119] 15:50    V.Šleiniūtė
       A.Klimaitė   21:19  21:19 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ū.Budrytė  
     Ū.Budrytė   ->   13-a vieta
      [120] 15:50    F.Ramažauskaitė
     F.Ramažauskaitė     21:13  21:13 [19']
     F.Ramažauskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.