Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4), Data: 2020-02-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Jorūnė Šalnaitė ,   Taja Leonovič   Dėl 1-4 vietų    
[138] 16:40    J.Šalnaitė, T.Leonovič    
 8   Elžbieta Vilimaitė ,   Uma Ivanauskaitė    21:4  21:2 [10']    
  [148] 17:30    K.Pintšuk, K.Saksing  
 5   Karoliina Pintšuk ,   Kertu Saksing      21:18  14:21  21:17 [34']  
[139] 16:40    K.Pintšuk, K.Saksing    
 4   Giedra Velykytė ,   Gretė Velykytė    21:8  21:7 [18']    1-a vieta
    [158] 17:55    K.Pintšuk, K.Saksing
 3   Liepa Budrytė ,   Gabija Beržinskaitė        21:10  21:17 [18']
[140] 17:05    M.Lankov, L.Liias    
 6   Marri Lankov ,   Lumikki Liias    21:9  21:10 [17']    
  [149] 17:30    M.Lankov, L.Liias  
 7   Marija Kolojanskaitė ,   Skaistė Liutkutė      19:21  21:13  22:20 [38']  
[141] 17:05    E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė    
 2   Elzė Dindaitė ,   Jorė Kavaliauskaitė    21:10  21:13 [19']    
     
     J.Šalnaitė, T.Leonovič  3-a vieta
  [159] 17:55    J.Šalnaitė, T.Leonovič
   E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė   21:8  21:8 [15']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Vilimaitė, U.Ivanauskaitė    
  [150] 17:30    G.Velykytė, G.Velykytė  
   G.Velykytė, G.Velykytė   21:12  21:7 [15']  5-a vieta
    [160] 17:55    G.Velykytė, G.Velykytė
   L.Budrytė, G.Beržinskaitė     21:16  19:21  21:14 [36']
  [151] 17:30   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė  
   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė   21:0  
       
       
     E.Vilimaitė, U.Ivanauskaitė  7-a vieta
    [161] 17:55   E.Vilimaitė, U.Ivanauskaitė
     L.Budrytė, G.Beržinskaitė   21:0
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.