Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-06-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
21
12
14
21
21
12
 28'
21
17
21
14
 17'
98/76
22
2
1
2 Vidas Martinkus 
 Steponas Januška 
12
21
21
14
12
21
 28'
21
17
21
13
 18'
87/86
1
1
2
3 Albertas Rimkus 
 Nedas Šimkus 
17
21
14
21
 17'
17
21
13
21
 18'
61/84
-23
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
21
15
21
14
 18'
21
14
21
11
 16'
84/54
30
2
1
2 Gediminas Fridricas 
 Valentas Stončius 
15
21
14
21
 18'
21
9
21
18
 14'
71/69
2
1
2
3 Deivydas Žilinskas 
 Romutis Juodsnukis 
14
21
11
21
 16'
9
21
18
21
 14'
52/84
-32
0
3



2020-06-27  
   1-a vieta
 1    Laimonas Vaškevičius,  Mantas Zinkevičius  
[17] 12:00   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius
 2    Dalius Juodsnukis,  Paulius Jūras   21:12  18:21  21:16 [29']
   



2020-06-27  
   3-a vieta
 3    Vidas Martinkus,  Steponas Januška  
[18] 12:00   G.Fridricas, V.Stončius
 4    Gediminas Fridricas,  Valentas Stončius   21:16  24:26  21:16 [33']
   



2020-06-27  
   5-a vieta
 5    Albertas Rimkus,  Nedas Šimkus  
[19] 12:00   D.Žilinskas, R.Juodsnukis
 6    Deivydas Žilinskas,  Romutis Juodsnukis   21:16  20:22  21:16 [27']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.