Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-06-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-27 2020-06-27 2020-06-27 2020-06-27  
 1   Dalius Juodsnukis    Dėl 1-8 vietos      
 D.Juodsnukis      
 16       ->      
  [39] 14:00    D.Juodsnukis    
 9   Karolis Narkevičius      21:13  21:11 [16']    
[35] 14:00    K.Narkevičius      
 8   Nerijus Molis    21:18  22:20 [23']      
    [45] 15:00    D.Juodsnukis  
 5   Nedas Šimkus        21:14  21:17 [21']  
[36] 14:00    V.Martinkus      
 12   Vidas Martinkus    21:13  21:14 [18']      
  [40] 14:30    V.Martinkus    
 13         21:12  21:17 [19']    
 S.Januška      
 4   Steponas Januška    ->       1-a vieta
      [51] 15:30    D.Juodsnukis
 3   Deivydas Žilinskas          17:21  21:13  21:19 [40']
 D.Žilinskas      
 14       ->      
  [41] 14:30    D.Žilinskas    
 11   Ragnar Sepp      21:11  21:13 [14']    
[37] 14:00   M.Danys      
 6   Mindaugas Danys    21:0      
    [46] 15:00    D.Žilinskas  
 7   Nojus Budrikas        21:15  24:22 [24']  
[38] 14:00    N.Budrikas      
 10   Romutis Juodsnukis    21:9  21:16 [17']      
  [42] 14:30    A.Rimkus    
 15         21:16  21:14 [22']    
 A.Rimkus      
 2   Albertas Rimkus    ->    V.Martinkus   3-a vieta
      [52] 15:30    V.Martinkus
       A.Rimkus   21:7  21:12 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Narkevičius    
    [47] 15:00    S.Januška  
     S.Januška   21:13  21:23  21:8 [31']   5-a vieta
      [54] 15:30    S.Januška
     M.Danys     22:20  17:21  21:17 [33']
    [48] 15:30    N.Budrikas  
     N.Budrikas   15:21  21:17 [21']  
         
         
       K.Narkevičius   7-a vieta
      [53] 15:30   K.Narkevičius
       M.Danys   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Molis    
   N.Molis   ->    
    [43] 15:00    N.Šimkus  
   N.Šimkus     21:12  21:11 [13']  
   N.Šimkus    
    ->     9-a vieta
      [49] 15:30    N.Šimkus
        21:18  21:19 [19']
   R.Sepp    
   R.Sepp   ->    
    [44] 15:00   R.Juodsnukis  
   R.Juodsnukis     21:0  
   R.Juodsnukis    
    ->    
         
       N.Molis   11-a vieta
      [50] 15:30   N.Molis
       R.Sepp   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.