Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17), Data: 2019-11-09, Vieta: Žalgiriai, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dovas Genys 
 Viltė Paulauskaitė 
21
6
21
15
 21'
21
3
21
3
 12'
84/27
57
2
1
2 Vytautas Šukys 
 Signė Borisenko 
6
21
15
21
 21'
21
3
21
5
 18'
63/50
13
1
2
3 Dovydas Urbšas 
 Austėja Pipiraitė 
3
21
3
21
 12'
3
21
5
21
 18'
14/84
-70
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Markas Gedrimas 
 Monika Sukackaitė 
21
14
21
17
 21'
42/31
11
1
1
2 Pijus Sutkaitis 
 Gabija Jurkevičiūtė 
14
21
17
21
 21'
31/42
-11
0
2



2019-11-09  
   1-a vieta
 1    Dovas Genys,  Viltė Paulauskaitė  
[51] 14:35   D.Genys, V.Paulauskaitė
 2    Markas Gedrimas,  Monika Sukackaitė   21:14  21:14 [18']
   



2019-11-09  
   3-a vieta
 3    Vytautas Šukys,  Signė Borisenko  
[52] 14:35   V.Šukys, S.Borisenko
 4    Pijus Sutkaitis,  Gabija Jurkevičiūtė   21:10  21:14 [21']
   



 
   5-a vieta
 5    Dovydas Urbšas,  Austėja Pipiraitė  
 D.Urbšas, A.Pipiraitė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.