Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Estonian U17 International 2019, Data: 2019-12-05, Vieta: A.Le Coq Sport Hall, Tartu   
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-05 2019-12-06 2019-12-06 2019-12-07 2019-12-08  
 1   Catlyn Kruus    Dėl 1-16 vietos        
 C.Kruus        
 32       ->        
  [67] 16:00    C.Kruus      
 17   Adele Metsniit      21:9  21:5 [16']      
[13] 16:40    B.Monteiro        
 16   Beatriz Monteiro    21:19  21:13 [23']        
    [87] 18:35    C.Kruus    
 9   Yana Sobko        21:7  22:20 [21']    
[25] 17:30    M.Salu        
 24   Marelle Salu    ->        
  [72] 16:30    E.Berik      
 25   Galina Lisochkina      21:18  21:18 [23']      
[14] 16:40    E.Berik        
 8   Elisaveta Berik    21:17  21:23  21:16 [39']        
      [95] 15:00    P.Buhrova  
 5   Polina Buhrova          21:19  21:19 [28']  
 P.Buhrova        
 28       ->        
  [70] 16:05    P.Buhrova      
 21   Anna Kupca      21:9  21:15 [20']      
[15] 16:40   A.Kupca        
 12   Krisliin Rohtla    21:15  21:8        
    [88] 18:40    P.Buhrova    
 13   Rebecka Näslund        21:9  21:19 [19']    
[26] 17:30    R.Näslund        
 20   Eliise Siimann    21:2  21:2 [12']        
  [69] 16:00    M.Kuptcova      
 29   Perla Murėnaitė      13:21  21:14  21:18 [40']      
[27] 17:30    M.Kuptcova        
 4   Mariia Kuptcova    21:17  21:16 [24']         1-a vieta
        [109] 12:00    P.Buhrova
 3   Daria Kharlampovich            17:21  21:17  21:11 [40']
[16] 16:40   D.Kharlampovich        
 30   Katriin Jagomägi    21:8  21:14        
  [71] 16:30    R.Üprus      
 19   Valeriya Isaeva      21:17  21:13 [24']      
[28] 17:30    R.Üprus        
 14   Ramona Üprus    21:5  21:7 [15']        
    [89] 18:40    M.Stoliarenko    
 11   Beatriz Roberto        21:13  16:21  21:15 [34']    
[29] 17:40   B.Roberto        
 22   Karoliine Inselberg    21:12  21:17 [31']        
  [68] 16:00    M.Stoliarenko      
 27         21:10  21:4 [19']      
 M.Stoliarenko        
 6   Mariia Stoliarenko     ->        
      [96] 15:00    M.Stoliarenko  
 7   Andra Mai Hoop          21:12  21:17 [27']  
[30] 17:40    V.Kramarenko        
 26   Vera Kramarenko    21:10  21:10 [15']        
  [73] 16:35    V.Kramarenko      
 23   Keith Lysandra Luigas      21:15  21:11 [19']      
[31] 17:40    A.Rulle-Titava        
 10   Annija Rulle-Titava    ->        
    [90] 18:40    V.Shirinkina    
 15   Varvara Shirinkina        21:14  21:12 [22']    
[32] 17:40   V.Shirinkina        
 18   Arta Priedniece    21:16  21:7 [25']      C.Kruus   3-a vieta
  [74] 16:35    V.Shirinkina  
 31         11:21  21:16  21:19 [42']    V.Shirinkina   ->
 A.Kirillova        
 2   Anna Kirillova    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Berik    
       
       M.Kuptcova   ->   5-a vieta
       
       R.Üprus     ->
       
       V.Kramarenko   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     B.Monteiro      
       
     M.Salu   ->    
       
     A.Kupca     ->  
       
     R.Näslund   ->     9-a vieta
       
     D.Kharlampovich       ->
       
     B.Roberto   ->    
       
     A.Rulle-Titava     ->  
       
     A.Kirillova   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   A.Metsniit   ->      
       
   Y.Sobko     ->    
       
   G.Lisochkina   ->      
       
        ->  
       
   K.Rohtla   ->      
       
   E.Siimann     ->    
       
   P.Murėnaitė   ->       17-a vieta
       
   K.Jagomägi         ->
       
   V.Isaeva   ->      
       
   K.Inselberg     ->    
       
    ->      
       
   A.Hoop       ->  
       
   K.Luigas   ->      
       
   A.Priedniece     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.