Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2020, Data: 2020-02-08, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 16       ->      
  [49] 14:10   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 9   Darius Likas 
 Edita Likienė 
    21:10  21:10 [20']    
[35] 12:30   M.Loveikis, R.Staupelienė      
 8   Mindaugas Loveikis 
 Renata Staupelienė 
  21:17  21:16 [26']      
    [66] 15:55   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 5   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      21:12  21:18 [22']  
[36] 12:30   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 12   Kęstutis Kučinskas 
 Viktorija Zonytė 
  21:17  21:9 [25']      
  [50] 14:10   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
 13         23:21  21:19 [24']    
 G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 4   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->       1-a vieta
      [79] 17:10   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
 3   Edmundas Petrošius 
 Aldona Kasparavičienė 
        13:21  21:13  21:18 [35']
 E.Petrošius, A.Kasparavičienė      
 14       ->      
  [51] 14:10   E.Petrošius, A.Kasparavičienė    
 11   Artūras Ščerbakovas 
 Sonata Ščerbakova 
    21:17  21:11 [28']    
[37] 12:55   A.Ščerbakovas, S.Ščerbakova      
 6   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:17  6:21  21:19 [33']      
    [67] 15:55   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
 7   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:12  21:15 [22']  
[38] 12:55   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 10   Vitalij Krasovskij 
 Jolita Zabitienė 
  21:14  21:15 [34']      
  [52] 14:10   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
 15         21:13  21:18 [27']    
 A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 2   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  ->    G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   3-a vieta
      [80] 17:10   E.Petrošius, A.Kasparavičienė
       E.Petrošius, A.Kasparavičienė   19:21  21:18  22:20 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Loveikis, R.Staupelienė    
    [68] 15:55   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:11  24:22 [23']   5-a vieta
      [81] 17:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
     A.Ščerbakovas, S.Ščerbakova     24:22  21:19 [31']
    [69] 16:20   P.Bareika, S.Kliaubienė  
     P.Bareika, S.Kliaubienė   21:19  13:21  21:5 [33']  
         
         
       M.Loveikis, R.Staupelienė   7-a vieta
     
       A.Ščerbakovas, S.Ščerbakova   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Likas, E.Likienė    
   D.Likas, E.Likienė   ->    
    [53] 14:35   K.Kučinskas, V.Zonytė  
   K.Kučinskas, V.Zonytė     21:16  21:18 [28']  
   K.Kučinskas, V.Zonytė    
    ->     9-a vieta
      [70] 16:20   K.Krūminas, G.Krūminienė
        21:18  21:14 [22']
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
   K.Krūminas, G.Krūminienė   ->    
    [54] 14:35   K.Krūminas, G.Krūminienė  
   V.Krasovskij, J.Zabitienė     21:16  21:15 [22']  
   V.Krasovskij, J.Zabitienė    
    ->    
         
       D.Likas, E.Likienė   11-a vieta
     
       V.Krasovskij, J.Zabitienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.