Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2020, Data: 2020-02-08, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Rokas Grytė 
 Rima Januškienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Grytė, R.Januškienė      
 16       ->      
  [43] 13:20   R.Grytė, R.Januškienė    
 9   Stasys Kubiliūnas 
 Daiva Paulauskienė 
    21:17  21:9 [23']    
[31] 12:05   S.Noreika, G.Noreikienė      
 8   Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
  21:14  21:18 [24']      
    [61] 15:30   R.Balvočius, J.Misiuvienė  
 5   Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
      21:19  21:8 [23']  
[32] 12:05   A.Sirbikė, A.Stankutė      
 12   Edmundas Daukintis 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:17  21:12 [26']      
  [44] 13:20   R.Balvočius, J.Misiuvienė    
 13         21:18  21:13 [26']    
 R.Balvočius, J.Misiuvienė      
 4   Ramūnas Balvočius 
 Jurga Misiuvienė 
  ->       1-a vieta
      [76] 16:45   R.Balvočius, J.Misiuvienė
 3   Saulius Lukonas 
 Diana Darbutienė 
        21:14  17:21  24:22 [37']
 S.Lukonas, D.Darbutienė      
 14       ->      
  [45] 13:45   E.Roličius, R.Džervė    
 11   Erlandas Roličius 
 Rasa Džervė 
    21:15  21:15 [23']    
[33] 12:30   E.Roličius, R.Džervė      
 6   Ridas Andrijauskas 
 Jurita Repšienė 
  21:17  21:9 [23']      
    [62] 15:30   E.Roličius, R.Džervė  
 7   Ramūnas Mackevičius 
 Gintarė Ragažinskaitė 
      21:16  21:15 [23']  
[34] 12:30   R.Mackevičius, G.Ragažinskaitė      
 10   Dainius Martyšius 
 Renata Mileškienė 
  21:8  21:12 [21']      
  [46] 13:45   T.Šnepeta, K.Freimanaitė    
 15         21:6  21:18 [24']    
 T.Šnepeta, K.Freimanaitė      
 2   Tomas Šnepeta 
 Kristina Freimanaitė 
  ->    R.Grytė, R.Januškienė   3-a vieta
      [77] 17:10   T.Šnepeta, K.Freimanaitė
       T.Šnepeta, K.Freimanaitė   21:15  21:4 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Noreika, G.Noreikienė    
    [63] 15:30   A.Sirbikė, A.Stankutė  
     A.Sirbikė, A.Stankutė   21:8  21:13 [19']   5-a vieta
      [78] 17:10   A.Sirbikė, A.Stankutė
     S.Lukonas, D.Darbutienė     21:16  21:14 [20']
    [64] 15:30   R.Mackevičius, G.Ragažinskaitė  
     R.Mackevičius, G.Ragažinskaitė   21:8  21:19 [22']  
         
         
       S.Noreika, G.Noreikienė   7-a vieta
     
       S.Lukonas, D.Darbutienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Kubiliūnas, D.Paulauskienė    
   S.Kubiliūnas, D.Paulauskienė   ->    
    [47] 13:45   S.Kubiliūnas, D.Paulauskienė  
   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė     12:21  21:17  22:20 [43']  
   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė    
    ->     9-a vieta
      [65] 15:55   R.Andrijauskas, J.Repšienė
        21:18  21:18 [26']
   R.Andrijauskas, J.Repšienė    
   R.Andrijauskas, J.Repšienė   ->    
    [48] 13:45   R.Andrijauskas, J.Repšienė  
   D.Martyšius, R.Mileškienė     21:9  21:5 [19']  
   D.Martyšius, R.Mileškienė    
    ->    
         
       E.Daukintis, E.Žakevičiūtė   11-a vieta
     
       D.Martyšius, R.Mileškienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.