Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj), Data: 2020-02-22, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Daniel Leonovič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Leonovič        
 32       ->        
  [34] 13:20   D.Leonovič      
 17   Gustas Čekavičius      22:20  21:13 [23']      
[22] 12:30   J.Jatulis        
 16   Jurgis Jatulis    21:13  21:11 [21']        
    [47] 14:10   D.Leonovič    
 9   Matas Stravinskas        21:15  16:21  21:12 [34']    
 M.Stravinskas        
 24       ->        
  [35] 13:20   M.Stravinskas      
 25         21:11  21:13 [21']      
 D.Krūminas        
 8   Dainius Krūminas    ->        
      [62] 15:25   T.Puišys  
 5   Tautvydas Puišys          18:21  22:20  21:14 [40']  
 T.Puišys        
 28       ->        
  [36] 13:20   T.Puišys      
 21   Erikas Šukutis      21:11  21:7 [19']      
[23] 12:30   R.Krūminas        
 12   Rokas Krūminas    21:16  21:16 [18']        
    [48] 14:35   T.Puišys    
 13   Ugnius Lygnugaris        21:9  22:20 [27']    
[24] 12:30   R.Laurinavičius        
 20   Rokas Laurinavičius    21:9  21:8 [22']        
  [37] 13:45   E.Karišauskas      
 29         21:11  21:15 [18']      
 E.Karišauskas        
 4   Ervinas Karišauskas    ->         1-a vieta
        [73] 16:15   T.Puišys
 3   Dominykas Gabriūnas            17:21  22:20  21:19 [42']
 D.Gabriūnas        
 30       ->        
  [38] 13:45   D.Gabriūnas      
 19   Domantas Ausiejus      21:14  21:11 [18']      
[25] 12:55   P.Alijošius        
 14   Paulius Alijošius    21:14  21:18 [19']        
    [49] 14:35   D.Gabriūnas    
 11   Nerijus Juodsnukis        21:14  18:21  21:12 [37']    
[26] 12:55   N.Juodsnukis        
 22   Mindaugas Švilpa    21:4  21:9 [19']        
  [39] 13:45   J.Peciukonis      
 27         21:14  21:15 [19']      
 J.Peciukonis        
 6   Justas Peciukonis    ->        
      [63] 15:25   M.Plauška  
 7   Jokūbas Kazlauskas          21:18  21:13 [25']  
 J.Kazlauskas        
 26       ->        
  [40] 13:45   P.Jakubčionis      
 23   Dovydas Navagrudskas      17:21  28:26  23:21 [39']      
[27] 12:55   P.Jakubčionis        
 10   Paulius Jakubčionis    21:6  21:14 [17']        
    [50] 14:35   M.Plauška    
 15   Martynas Plauška        21:13  21:11 [21']    
[28] 12:55   M.Plauška        
 18   Arijus Baranauskas    21:9  21:8 [17']      D.Leonovič   3-a vieta
  [41] 13:45   M.Plauška   [75] 16:15   D.Gabriūnas
 31         21:12  21:14 [23']    D.Gabriūnas   21:16  21:12 [23']
 M.Lukonas        
 2   Mantas Lukonas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Stravinskas    
      [64] 15:50   E.Karišauskas  
       E.Karišauskas   21:9  21:13 [22']   5-a vieta
        [76] 16:15   E.Karišauskas
       J.Peciukonis     21:15  19:21  21:13 [27']
      [65] 15:50   J.Peciukonis  
       P.Jakubčionis   19:21  21:19  21:12 [34']  
           
           
         M.Stravinskas   7-a vieta
       
         P.Jakubčionis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Jatulis      
    [51] 14:35   J.Jatulis    
     D.Krūminas   28:26  21:10 [24']    
      [66] 15:50   J.Jatulis  
     R.Krūminas     21:16  21:11 [17']  
    [52] 14:35   R.Krūminas    
     R.Laurinavičius   17:21  21:14  21:19 [30']     9-a vieta
        [77] 16:40   J.Kazlauskas
     P.Alijošius       21:15  16:21  21:12 [36']
    [53] 14:35   N.Juodsnukis    
     N.Juodsnukis   21:7  21:12 [21']    
      [67] 15:50   J.Kazlauskas  
     J.Kazlauskas     21:11  21:11 [18']  
    [54] 15:00   J.Kazlauskas    
     M.Lukonas   21:17  21:9 [23']    
           
         R.Krūminas   11-a vieta
       
         N.Juodsnukis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Krūminas    
       
       R.Laurinavičius   ->   13-a vieta
       
       P.Alijošius     ->
       
       M.Lukonas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Čekavičius      
   G.Čekavičius   ->      
     G.Čekavičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [68] 15:50   G.Čekavičius  
        21:18  21:16 [20']  
   E.Šukutis      
   E.Šukutis   ->      
    [55] 15:00   E.Šukutis    
   U.Lygnugaris     21:12  21:19 [19']    
   U.Lygnugaris      
    ->       17-a vieta
        [78] 16:40   G.Čekavičius
          13:21  21:14  21:18 [32']
   D.Ausiejus      
   D.Ausiejus   ->      
    [56] 15:00   D.Ausiejus    
   M.Švilpa     16:21  21:16  21:13 [25']    
   M.Švilpa      
    ->      
      [69] 15:50   A.Baranauskas  
        21:12  21:13 [22']  
   D.Navagrudskas      
   D.Navagrudskas   ->      
    [57] 15:00   A.Baranauskas    
   A.Baranauskas     16:21  21:12  21:14 [30']    
   A.Baranauskas      
    ->    E.Šukutis   19-a vieta
       
         D.Ausiejus   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       U.Lygnugaris   ->   21-a vieta
       
       M.Švilpa     ->
       
       D.Navagrudskas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.