Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj), Data: 2020-02-22, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Daniel Leonovič 
 Paulius Jakubčionis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Leonovič, P.Jakubčionis      
 16       ->      
  [5] 10:25   D.Leonovič, P.Jakubčionis    
 9   Domantas Ausiejus 
 Ugnius Lygnugaris 
    21:9  21:11 [21']    
[1] 10:00   A.Baranauskas, G.Čekavičius      
 8   Arijus Baranauskas 
 Gustas Čekavičius 
  21:13  21:6 [20']      
    [11] 11:15   D.Leonovič, P.Jakubčionis  
 5   Tautvydas Puišys 
 Martynas Plauška 
      22:24  21:14  21:17 [38']  
 T.Puišys, M.Plauška      
 12       ->      
  [6] 10:25   N.Juodsnukis, M.Stravinskas    
 13         21:16  21:15 [31']    
 N.Juodsnukis, M.Stravinskas      
 4   Nerijus Juodsnukis 
 Matas Stravinskas 
  ->       1-a vieta
      [18] 12:05   J.Peciukonis, D.Gabriūnas
 3   Jurgis Jatulis 
 Jokūbas Kazlauskas 
        21:17  19:21  26:24 [47']
 J.Jatulis, J.Kazlauskas      
 14       ->      
  [7] 10:50   J.Jatulis, J.Kazlauskas    
 11   Rokas Laurinavičius 
 Dovydas Navagrudskas 
    21:14  11:21  21:14 [29']    
[2] 10:00   P.Alijošius, M.Lukonas      
 6   Paulius Alijošius 
 Mantas Lukonas 
  21:17  19:21  21:14 [32']      
    [12] 11:15   J.Peciukonis, D.Gabriūnas  
 7   Dainius Krūminas 
 Rokas Krūminas 
      21:10  21:9 [18']  
[3] 10:25   D.Krūminas, R.Krūminas      
 10   Erikas Šukutis 
 Mindaugas Švilpa 
  21:5  21:15 [18']      
  [8] 10:50   J.Peciukonis, D.Gabriūnas    
 15         21:10  21:5 [19']    
 J.Peciukonis, D.Gabriūnas      
 2   Justas Peciukonis 
 Dominykas Gabriūnas 
  ->    N.Juodsnukis, M.Stravinskas   3-a vieta
      [19] 12:05   J.Jatulis, J.Kazlauskas
       J.Jatulis, J.Kazlauskas   15:21  21:12  21:14 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Baranauskas, G.Čekavičius    
    [13] 11:15   T.Puišys, M.Plauška  
     T.Puišys, M.Plauška   21:9  16:21  21:14 [32']   5-a vieta
      [20] 12:05   T.Puišys, M.Plauška
     P.Alijošius, M.Lukonas     21:12  21:13 [24']
    [14] 11:15   P.Alijošius, M.Lukonas  
     D.Krūminas, R.Krūminas   21:13  21:15 [25']  
         
         
       A.Baranauskas, G.Čekavičius   7-a vieta
     
       D.Krūminas, R.Krūminas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Ausiejus, U.Lygnugaris    
   D.Ausiejus, U.Lygnugaris   ->    
     D.Ausiejus, U.Lygnugaris  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [21] 12:05   R.Laurinavičius, D.Navagrudskas
        21:12  21:14 [23']
   R.Laurinavičius, D.Navagrudskas    
   R.Laurinavičius, D.Navagrudskas   ->    
    [15] 11:15   R.Laurinavičius, D.Navagrudskas  
   E.Šukutis, M.Švilpa     21:13  21:16 [19']  
   E.Šukutis, M.Švilpa    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Šukutis, M.Švilpa
       E.Šukutis, M.Švilpa   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.