Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 2, Data: 2020-02-01, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-01 2020-02-01 2020-02-01 2020-02-01  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[3] 10:00   M.Šames      
 16   Erlandas Roličius    21:5  21:4 [21']      
  [17] 10:25   M.Šames    
 9   Vidas Pilvinis      21:6  21:8 [18']    
[4] 10:00   P.Balaišis      
 8   Pijus Balaišis    21:17  21:17 [33']      
    [31] 11:20   M.Šames  
 5   Tadas Supronas        21:5  21:8 [19']  
[5] 10:00   T.Supronas      
 12   Mindaugas Butautas    21:11  21:13 [26']      
  [18] 10:25   L.Zavadskis    
 13   Nedas Šimkus      21:19  21:14 [29']    
[6] 10:00   L.Zavadskis      
 4   Linas Zavadskis    21:6  21:12 [25']       1-a vieta
      [45] 12:15   M.Šames
 3   Vilius Bagdanavičius          21:14  21:14 [23']
[7] 10:00   T.Raila      
 14   Tautvydas Raila    13:21  21:14  23:21 [36']      
  [19] 10:25   T.Raila    
 11   Gytis Celencevičius      21:16  21:14 [26']    
[8] 10:25   A.Rimkus      
 6   Albertas Rimkus    21:11  14:21  22:20 [40']      
    [32] 11:20   B.Vaškevičius  
 7   Audrius Vilčinskas        21:18  21:15 [22']  
[9] 10:25   Č.Ramanauskas      
 10   Česlovas Ramanauskas    24:22  15:21  21:18 [43']      
  [20] 10:25   B.Vaškevičius    
 15   Egidijus Litvinskas      21:9  21:10 [21']    
[10] 10:25   B.Vaškevičius      
 2   Benas Vaškevičius    21:5  21:12 [20']    L.Zavadskis   3-a vieta
      [46] 12:15   T.Raila
       T.Raila   21:5  21:7 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Balaišis    
    [33] 11:20   T.Supronas  
     T.Supronas   16:21  21:16  21:17 [40']   5-a vieta
      [47] 12:15   T.Supronas
     A.Rimkus     21:16  19:21  21:15 [44']
    [34] 11:20   A.Rimkus  
     Č.Ramanauskas   21:9  21:7 [21']  
         
         
       P.Balaišis   7-a vieta
      [48] 12:15   P.Balaišis
       Č.Ramanauskas   21:11  21:4 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Roličius      
  [21] 10:25   V.Pilvinis    
   V.Pilvinis   21:8  21:15 [23']    
    [35] 11:20   V.Pilvinis  
   M.Butautas     21:13  17:21  21:16 [45']  
  [22] 10:50   M.Butautas    
   N.Šimkus   21:17  21:17 [21']     9-a vieta
      [49] 12:15   V.Bagdanavičius
   V.Bagdanavičius       21:5  21:4 [16']
  [23] 10:50   V.Bagdanavičius    
   G.Celencevičius   21:8  21:8 [21']    
    [36] 11:45   V.Bagdanavičius  
   A.Vilčinskas     21:13  21:8 [21']  
  [24] 10:50   A.Vilčinskas    
   E.Litvinskas   21:13  21:16 [23']    
         
       M.Butautas   11-a vieta
      [50] 12:40   A.Vilčinskas
       A.Vilčinskas   21:17  21:15 [25']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Roličius    
    [37] 11:45   N.Šimkus  
     N.Šimkus   21:15  21:14 [23']   13-a vieta
      [51] 12:40   G.Celencevičius
     G.Celencevičius     21:15  25:23 [30']
    [38] 11:45   G.Celencevičius  
     E.Litvinskas   21:8  21:17 [20']  
         
         
       E.Roličius   15-a vieta
      [52] 12:40   E.Roličius
       E.Litvinskas   21:14  21:16 [24']
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.