Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 2, Data: 2020-02-01, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-01 2020-02-01 2020-02-01 2020-02-01  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [69] 14:05   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė    
 9   Vidas Martinkus 
 Dalia Sunklodė 
    21:11  21:5 [18']    
[57] 13:10   V.Martinkus, D.Sunklodė      
 8   Valentas Stončius 
 Vaida Žitlinskaitė 
  20:22  21:19  21:19 [36']      
    [83] 15:00   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė  
 5   Gabrielius Vaičiulis 
 Judita Vadeikienė 
      21:16  15:21  22:20 [41']  
[55] 13:10   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė      
 12   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:19  22:24  21:14 [42']      
  [70] 14:05   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė    
 13   Gytis Celencevičius 
 Diana Lubė 
    21:11  27:29  21:12 [32']    
[58] 13:10   G.Celencevičius, D.Lubė      
 4   Salvijus Stravinskas 
 Neringa Brazauskienė 
  22:20  21:15 [25']       1-a vieta
      [98] 15:55   M.Stankevičius, R.Šulnienė
 3   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
        21:15  21:18 [22']
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 14       ->      
  [71] 14:05   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11   Jovitas Gatelis 
 Milda Lekšaitė 
    21:10  21:15 [23']    
[59] 13:10   V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė      
 6   Valentinas Bagdanavičius 
 Laura Januškevičienė 
  19:21  21:10  21:17 [34']      
    [84] 15:00   M.Stankevičius, R.Šulnienė  
 7   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
      21:14  21:17 [22']  
[56] 13:10   D.Rumšys, J.Treinytė      
 10   Mantas Zinkevičius 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:15  21:14 [25']      
  [72] 14:05   M.Stankevičius, R.Šulnienė    
 15         20:22  21:18  21:16 [37']    
 M.Stankevičius, R.Šulnienė      
 2   Marijus Stankevičius 
 Rasa Šulnienė 
  ->    L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [99] 15:55   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   21:14  21:15 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Martinkus, D.Sunklodė    
    [85] 15:00   V.Martinkus, D.Sunklodė  
     G.Celencevičius, D.Lubė   21:17  21:13 [26']   5-a vieta
      [100] 15:55   V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė
     V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė     21:13  21:8 [26']
    [86] 15:00   V.Bagdanavičius, L.Januškevičienė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   21:16  21:15 [25']  
         
         
       G.Celencevičius, D.Lubė   7-a vieta
      [101] 15:55   D.Rumšys, J.Treinytė
       D.Rumšys, J.Treinytė   16:21  21:15  21:18 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Stončius, V.Žitlinskaitė    
   V.Stončius, V.Žitlinskaitė   ->    
    [87] 15:00   V.Stončius, V.Žitlinskaitė  
   G.Fridricas, E.Keturakytė     18:21  21:14  21:16 [33']  
  [73] 14:05   S.Stravinskas, N.Brazauskienė    
   S.Stravinskas, N.Brazauskienė   21:17  22:20 [27']     9-a vieta
      [102] 15:55   V.Stončius, V.Žitlinskaitė
        21:12  21:13 [22']
   J.Gatelis, M.Lekšaitė    
   J.Gatelis, M.Lekšaitė   ->    
    [88] 15:00   J.Gatelis, M.Lekšaitė  
   M.Zinkevičius, J.Kazakauskaitė     21:16  16:21  21:13 [33']  
   M.Zinkevičius, J.Kazakauskaitė    
    ->    
         
       S.Stravinskas, N.Brazauskienė   11-a vieta
      [103] 15:55   S.Stravinskas, N.Brazauskienė
       M.Zinkevičius, J.Kazakauskaitė   21:13  21:16 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Fridricas, E.Keturakytė  
     G.Fridricas, E.Keturakytė   ->   13-a vieta
       G.Fridricas, E.Keturakytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.