Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 2, Data: 2020-02-01, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laimis Fiodorovas 
 Vidas Pilvinis 
21
9
21
8
 23'
21
9
21
18
 25'
21
7
21
17
 31'
126/68
58
3
1
2 Mantas Smalskis 
 Kęstas Supronas 
9
21
8
21
 23'
16
21
7
21
 41'
19
21
21
17
19
21
 39'
99/143
-44
0
4
3 Mindaugas Dobilas 
 Vilimas Šimkus 
9
21
18
21
 25'
21
16
21
7
 41'
14
21
16
21
 25'
99/107
-8
1
3
4 Valdas Paulauskas 
 Sigitas Liaudanskas 
7
21
17
21
 31'
21
19
17
21
21
19
 39'
21
14
21
16
 25'
125/131
-6
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jonas Seniūnas 
 Ramūnas Paškevičius 
13
21
14
21
 26'
21
16
18
21
21
17
 39'
87/96
-9
1
2
2 Darius Kairys 
 Haroldas Nevidauskas 
21
13
21
14
 26'
19
21
21
14
21
14
 42'
103/76
27
2
1
3 Vitalijus Kemežys 
 Karolis Narkevičius 
16
21
21
18
17
21
 39'
21
19
14
21
14
21
 42'
103/121
-18
0
3



2020-02-01  
   1-a vieta
 1    Laimis Fiodorovas,  Vidas Pilvinis  
[143] 18:45   D.Kairys, H.Nevidauskas
 4    Darius Kairys,  Haroldas Nevidauskas   21:7  21:17 [26']
   



2020-02-01  
   3-a vieta
 2    Jonas Seniūnas,  Ramūnas Paškevičius  
[144] 18:45   V.Paulauskas, S.Liaudanskas
 7    Valdas Paulauskas,  Sigitas Liaudanskas   21:16  18:21  21:16 [47']
   



2020-02-01  
   5-a vieta
 5    Mindaugas Dobilas,  Vilimas Šimkus  
[145] 18:45   V.Kemežys, K.Narkevičius
 6    Vitalijus Kemežys,  Karolis Narkevičius   21:16  22:20 [28']
   



2020-02-01  
   7-a vieta
 3    Mantas Smalskis,  Kęstas Supronas  
[146] 19:15   M.Smalskis, K.Supronas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.