Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 12 val 17 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2020-09-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-27  
 1  Vilius Bagdanavičius 
 Matas Mackevičius 
  Dėl 1-16 vietos        
 V.Bagdanavičius, M.Mackevičius        
 32       ->        
  [59] 14:40   V.Bagdanavičius, M.Mackevičius      
 17  Gintas Simanavičius 
 Karolis Vižlianskas 
    21:7  21:6 [18']      
[51] 14:15   P.Taura, B.Adamonis        
 16  Patrikas Taura 
 Benas Adamonis 
  21:15  21:15        
    [77] 15:30   V.Bagdanavičius, M.Mackevičius    
 9  Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
      21:15  21:12 [18']    
 N.Budrikas, M.Šatkauskas        
 24       ->        
  [60] 14:40   N.Budrikas, M.Šatkauskas      
 25         21:19  21:14 [22']      
 K.Sakalauskas, N.Šimkus        
 8  Kipras Sakalauskas 
 Nedas Šimkus 
  ->        
      [91] 16:15   V.Bagdanavičius, M.Mackevičius  
 5  Augustas Janušonis 
 Emilis Jonkus 
        21:9  21:17 [21']  
 A.Janušonis, E.Jonkus        
 28       ->        
  [61] 14:40   A.Janušonis, E.Jonkus      
 21         21:14  21:15 [23']      
 D.Daugėla, J.Kazlauskas        
 12  Domas Daugėla 
 Jokūbas Kazlauskas 
  ->        
    [78] 15:30   M.Gedrimas, V.Šukys    
 13  Paulius Jakubčionis 
 Justinas Tomkevičius 
      21:15  21:12 [29']    
 P.Jakubčionis, J.Tomkevičius        
 20       ->        
  [62] 14:40   M.Gedrimas, V.Šukys      
 29         21:14  21:19 [26']      
 M.Gedrimas, V.Šukys        
 4  Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
  ->         1-a vieta
        [199] 10:30   D.Pakšys, R.Grigaliūnas
 3  Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
          21:13  21:18 [26']
 Ą.Barkauskas, R.Barkauskas        
 30       ->        
  [63] 14:40   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas      
 19         21:6  21:17 [23']      
 M.Plauška, T.Puišys        
 14  Martynas Plauška 
 Tautvydas Puišys 
  ->        
    [79] 15:30   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas    
 11  Dominykas Gabriūnas 
 Adas Kaminskas 
      21:15  25:23 [30']    
 D.Gabriūnas, A.Kaminskas        
 22       ->        
  [64] 14:40   R.Lesinskas, D.Tankevič      
 27         21:12  21:12 [26']      
 R.Lesinskas, D.Tankevič        
 6  Rokas Lesinskas 
 Dominik Tankevič 
  ->        
      [92] 16:15   D.Pakšys, R.Grigaliūnas  
 7  Nojus Tenikaitis 
 Daniel Leonovič 
        21:16  21:15 [26']  
 N.Tenikaitis, D.Leonovič        
 26       ->        
  [65] 14:40   N.Tenikaitis, D.Leonovič      
 23         21:8  21:7 [26']      
 J.Jatulis, B.Kamantauskas        
 10  Jurgis Jatulis 
 Benediktas Kamantauskas 
  ->        
    [80] 15:30   D.Pakšys, R.Grigaliūnas    
 15  Erikas Šukutis 
 Mindaugas Švilpa 
      21:13  21:7 [21']    
[52] 14:15   J.Gudaitis, R.Sorokinas        
 18  Jokūbas Gudaitis 
 Romanas Sorokinas 
  21:15  21:15      M.Gedrimas, V.Šukys   3-a vieta
  [66] 14:40   D.Pakšys, R.Grigaliūnas   [190] 09:30   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas
 31         21:4  21:1 [14']    Ą.Barkauskas, R.Barkauskas   21:14  21:19 [30']
 D.Pakšys, R.Grigaliūnas        
 2  Domas Pakšys 
 Rapolas Grigaliūnas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Budrikas, M.Šatkauskas    
      [93] 16:15   A.Janušonis, E.Jonkus  
       A.Janušonis, E.Jonkus   21:19  21:18 [24']   5-a vieta
        [200] 10:30   R.Lesinskas, D.Tankevič
       R.Lesinskas, D.Tankevič     21:12  21:13 [27']
      [94] 16:15   R.Lesinskas, D.Tankevič  
       N.Tenikaitis, D.Leonovič   21:14  21:16 [25']  
           
           
         N.Budrikas, M.Šatkauskas   7-a vieta
        [201] 10:30   N.Tenikaitis, D.Leonovič
         N.Tenikaitis, D.Leonovič   21:9  22:20 [27']
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Taura, B.Adamonis      
    [81] 15:30   K.Sakalauskas, N.Šimkus    
     K.Sakalauskas, N.Šimkus   21:13  21:19 [22']    
      [95] 16:15   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius  
     D.Daugėla, J.Kazlauskas     22:20  23:21 [28']  
    [82] 15:50   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius    
     P.Jakubčionis, J.Tomkevičius   21:10  21:18 [24']     9-a vieta
        [191] 09:30   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius
     M.Plauška, T.Puišys       21:18  16:21  21:17 [41']
    [83] 15:50   D.Gabriūnas, A.Kaminskas    
     D.Gabriūnas, A.Kaminskas   22:20  21:19 [28']    
      [96] 16:15   D.Gabriūnas, A.Kaminskas  
     J.Jatulis, B.Kamantauskas     21:19  21:11 [29']  
    [84] 15:50   J.Jatulis, B.Kamantauskas    
     J.Gudaitis, R.Sorokinas   21:11  21:4 [19']    
           
         K.Sakalauskas, N.Šimkus   11-a vieta
        [192] 09:50   K.Sakalauskas, N.Šimkus
         J.Jatulis, B.Kamantauskas   21:17  21:14 [22']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Taura, B.Adamonis    
      [97] 16:15   D.Daugėla, J.Kazlauskas  
       D.Daugėla, J.Kazlauskas   21:11  21:17 [19']   13-a vieta
        [193] 09:50   D.Daugėla, J.Kazlauskas
       M.Plauška, T.Puišys     21:17  21:16 [29']
      [98] 16:15   M.Plauška, T.Puišys  
       J.Gudaitis, R.Sorokinas   21:14  21:5 [20']  
           
           
         P.Taura, B.Adamonis   15-a vieta
        [194] 09:50   J.Gudaitis, R.Sorokinas
    Dėl 17-32 vietos      J.Gudaitis, R.Sorokinas   22:20  21:13 [23']
         
   G.Simanavičius, K.Vižlianskas      
   G.Simanavičius, K.Vižlianskas   ->      
     G.Simanavičius, K.Vižlianskas    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Simanavičius, K.Vižlianskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Šukutis, M.Švilpa  
        ->  
   .      
    ->      
     E.Šukutis, M.Švilpa    
   E.Šukutis, M.Švilpa     ->    
   E.Šukutis, M.Švilpa      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 109 110 
VISAI VIENI (Vienetai - lengvai nurautiems)
2021-05-29 10:00 2021-05-29 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug C    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 3 etapas)
2021-05-29 10:00 2021-05-29 20:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
NBL (Nacionalinė badmintono lyga)
2021-05-29 10:00 2021-05-29 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
2021 m. Lietuvos kurčiųjų badmintono čempionatas
2021-05-25 10:00 2021-05-25 15:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
     U-19    VV    MV  
Kavos eros taurė
2021-05-22 09:50 2021-05-22 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
PBL 8 Metai ►Pavasario linksmybės◄
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
NBL (Nacionalinė badmintono lyga)
2021-05-16 13:00 2021-05-16 18:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 2 etapas)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.