Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2020-09-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26  
 1  Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 16       ->      
  [19] 12:45   D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 9  Nojus Tenikaitis 
 Jorūnė Šalnaitė 
    21:5  21:7 [22']    
[6] 12:00   N.Tenikaitis, J.Šalnaitė      
 8  Justinas Tomkevičius 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  21:11  21:14 [24']      
    [35] 13:30   D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 5  Matas Mackevičius 
 Oresta Ščerbakova 
      23:21  21:16 [29']  
[7] 12:00   M.Mackevičius, O.Ščerbakova      
 12  Paulius Jakubčionis 
 Emilė Kazlauskaitė 
  21:8  21:9 [24']      
  [20] 12:45   R.Lesinskas, V.Paulauskaitė    
 13         21:15  21:13 [27']    
 R.Lesinskas, V.Paulauskaitė      
 4  Rokas Lesinskas 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [186] 09:30   V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė
 3  Rapolas Grigaliūnas 
 Monika Sukackaitė 
        21:8  21:16 [26']
 R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė      
 14       ->      
  [21] 12:45   R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė    
 11  Benediktas Kamantauskas 
 Kristė Anciūtė 
    21:14  21:7 [20']    
[8] 12:00   D.Genys, G.Jurkevičiūtė      
 6  Dovas Genys 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  21:9  21:16 [23']      
    [36] 13:30   V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė  
 7  Daniel Leonovič 
 Taja Leonovič 
      21:12  20:22  21:15 [38']  
[9] 12:00   D.Leonovič, T.Leonovič      
 10  Dominik Tankevič 
 Goda Vancevičiūtė 
  21:16  21:13 [27']      
  [22] 12:45   V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 15         21:9  21:6 [20']    
 V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 2  Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  ->    R.Lesinskas, V.Paulauskaitė   3-a vieta
      [187] 09:30   R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė
       R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė   21:12  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Tenikaitis, J.Šalnaitė    
    [37] 13:30   N.Tenikaitis, J.Šalnaitė  
     M.Mackevičius, O.Ščerbakova   21:18  12:21  22:20 [34']   5-a vieta
      [188] 09:30   D.Genys, G.Jurkevičiūtė
     D.Genys, G.Jurkevičiūtė     21:19  21:19 [25']
    [38] 13:30   D.Genys, G.Jurkevičiūtė  
     D.Leonovič, T.Leonovič   21:17  21:17 [27']  
         
         
       M.Mackevičius, O.Ščerbakova   7-a vieta
      [189] 09:30   M.Mackevičius, O.Ščerbakova
       D.Leonovič, T.Leonovič   21:14  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė    
   J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė   ->    
    [23] 12:45   J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė  
   P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė     21:7  21:14 [23']  
   P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [39] 13:30   J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė
        21:14  21:9 [21']
   B.Kamantauskas, K.Anciūtė    
   B.Kamantauskas, K.Anciūtė   ->    
    [24] 12:45   B.Kamantauskas, K.Anciūtė  
   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė     21:14  20:22  21:19 [41']  
   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė    
    ->    
         
       P.Jakubčionis, E.Kazlauskaitė   11-a vieta
      [40] 13:30   D.Tankevič, G.Vancevičiūtė
       D.Tankevič, G.Vancevičiūtė   21:5  21:14 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 109 110 
VISAI VIENI (Vienetai - lengvai nurautiems)
2021-05-29 10:00 2021-05-29 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug C    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 3 etapas)
2021-05-29 10:00 2021-05-29 20:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
NBL (Nacionalinė badmintono lyga)
2021-05-29 10:00 2021-05-29 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
2021 m. Lietuvos kurčiųjų badmintono čempionatas
2021-05-25 10:00 2021-05-25 15:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
     U-19    VV    MV  
Kavos eros taurė
2021-05-22 09:50 2021-05-22 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
PBL 8 Metai ►Pavasario linksmybės◄
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
NBL (Nacionalinė badmintono lyga)
2021-05-16 13:00 2021-05-16 18:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 2 etapas)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.