Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2020-09-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26  
 1   Daniel Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [14] 12:20   D.Tankevič    
 9   Tadas Rimkus      21:5  21:4 [18']    
[1] 12:00   J.Sadauskas      
 8   Jokūbas Sadauskas    21:11  21:18 [25']      
    [29] 13:05   D.Tankevič  
 5   Mykolas Jakštys        21:12  21:8 [20']  
[2] 12:00   M.Jakštys      
 12   Tautvydas Stanaitis    21:7  21:9 [21']      
  [15] 12:20   M.Jakštys    
 13   Vytautas Maciukevičius      18:21  21:10  21:11 [29']    
[3] 12:00   K.Kudirka      
 4   Kostas Kudirka    21:19  21:12 [26']       1-a vieta
      [45] 13:50   D.Tankevič
 3   Ugnius Lygnugaris          21:6  21:18 [21']
 U.Lygnugaris      
 14       ->      
  [16] 12:20   U.Lygnugaris    
 11   Majus Braškys      21:15  18:21  21:13 [32']    
[4] 12:00   A.Jarmalauskas      
 6   Arnas Jarmalauskas    21:8  21:8 [20']      
    [30] 13:05   R.Krūminas  
 7   Ignas Martyšius        22:20  23:21 [34']  
[5] 12:00   V.Puidokas      
 10   Vakaris Puidokas    21:13  21:12 [23']      
  [17] 12:45   R.Krūminas    
 15         21:17  19:21  21:17 [41']    
 R.Krūminas      
 2   Rokas Krūminas    ->    M.Jakštys   3-a vieta
      [46] 13:50   M.Jakštys
       U.Lygnugaris   21:11  21:15 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Sadauskas    
    [31] 13:05   J.Sadauskas  
     K.Kudirka   21:18  21:14 [21']   5-a vieta
      [47] 13:50   V.Puidokas
     A.Jarmalauskas     19:21  21:11  22:20 [36']
    [32] 13:05   V.Puidokas  
     V.Puidokas   21:18  14:21  21:12 [36']  
         
         
       K.Kudirka   7-a vieta
      [48] 13:50   A.Jarmalauskas
       A.Jarmalauskas   21:10  21:12 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Rimkus    
   T.Rimkus   ->    
    [33] 13:30   V.Maciukevičius  
   T.Stanaitis     19:21  21:16  24:22 [37']  
  [18] 12:45   V.Maciukevičius    
   V.Maciukevičius   21:11  21:13 [24']     9-a vieta
      [49] 13:50   I.Martyšius
        23:25  21:18  21:12 [34']
   M.Braškys    
   M.Braškys   ->    
    [34] 13:30   I.Martyšius  
   I.Martyšius     16:21  21:15  22:20 [32']  
   I.Martyšius    
    ->    
         
       T.Rimkus   11-a vieta
      [50] 13:50   T.Rimkus
       M.Braškys   21:13  21:12 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Stanaitis  
     T.Stanaitis   ->   13-a vieta
       T.Stanaitis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.