Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Ąžuolas Galiauskas 
 Vidmantas Galiauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ą.Galiauskas, V.Galiauskas      
 16       ->      
  [153] 17:40   P.Plytnikas, K.Kulikauskas    
 9   Dovydas Petrauskas 
 Gražvydas Petrauskas 
    21:15  21:12 [24']    
[143] 17:15   P.Plytnikas, K.Kulikauskas      
 8   Paulius Plytnikas 
 Kęstutis Kulikauskas 
  21:15  21:16 [31']      
    [167] 18:05   A.Kovarskas, J.Kovarskas  
 5   Dainius Mitrulevičius 
 Laurynas Mitrulevičius 
      21:19  19:21  21:19 [46']  
[144] 17:15   M.Jomantas, T.Triušinskas      
 12   Marius Jomantas 
 Tomas Triušinskas 
  19:21  21:15  21:17 [37']      
  [154] 17:40   A.Kovarskas, J.Kovarskas    
 13         21:14  21:17 [23']    
 A.Kovarskas, J.Kovarskas      
 4   Adomas Kovarskas 
 Juozas Kovarskas 
  ->       1-a vieta
      [181] 19:00   A.Kovarskas, J.Kovarskas
 3   Robertas Giedraitis 
 Mykolas Giedraitis 
        21:16  21:13 [19']
 R.Giedraitis, M.Giedraitis      
 14       ->      
  [155] 17:40   R.Giedraitis, M.Giedraitis    
 11   Almantas Meškauskas 
 Raimondas Povilaitis 
    21:13  21:23  22:20 [32']    
[145] 17:15   A.Meškauskas, R.Povilaitis      
 6   Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
    B/Ž      
    [168] 18:05   R.Giedraitis, M.Giedraitis  
 7   Donatas Jasudavičius 
 Almantas Viruišis 
      24:22  23:21 [24']  
[146] 17:15   D.Jasudavičius, A.Viruišis      
 10   Egidijus Bubulis 
 Juozas Kriščiūnas 
  21:16  18:21  21:17 [20']      
  [156] 17:40   D.Jasudavičius, A.Viruišis    
 15         21:14  20:22  22:20 [40']    
 A.Paškevičius, R.Paškevičius      
 2   Andrius Paškevičius 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->    P.Plytnikas, K.Kulikauskas   3-a vieta
      [182] 19:00   P.Plytnikas, K.Kulikauskas
       D.Jasudavičius, A.Viruišis   21:10  21:19 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Galiauskas, V.Galiauskas    
    [169] 18:05   M.Jomantas, T.Triušinskas  
     M.Jomantas, T.Triušinskas   21:5  21:13 [26']   5-a vieta
      [183] 19:00   A.Paškevičius, R.Paškevičius
     A.Meškauskas, R.Povilaitis     21:15  18:21  21:16 [20']
    [170] 18:05   A.Paškevičius, R.Paškevičius  
     A.Paškevičius, R.Paškevičius   21:11  21:10 [21']  
         
         
       Ą.Galiauskas, V.Galiauskas   7-a vieta
      [184] 19:00   Ą.Galiauskas, V.Galiauskas
       A.Meškauskas, R.Povilaitis   21:10  21:16 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Petrauskas, G.Petrauskas    
   D.Petrauskas, G.Petrauskas   ->    
    [157] 17:40   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius     21:9  21:17 [30']  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius    
    ->     9-a vieta
      [171] 18:05   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius
        21:10  21:16 [22']
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis    
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis   ->    
    [158] 17:40   E.Bubulis, J.Kriščiūnas  
   E.Bubulis, J.Kriščiūnas       B/Ž  
   E.Bubulis, J.Kriščiūnas    
    ->    
         
       D.Petrauskas, G.Petrauskas   11-a vieta
      [172] 18:35   D.Petrauskas, G.Petrauskas
       E.Jarulaitis, J.Jarulaitis     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.