Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Ąžuolas Galiauskas 
 Vidmantas Galiauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ą.Galiauskas, V.Galiauskas      
 16       ->      
  [153] 17:40   P.Plytnikas, K.Kulikauskas    
 9   Dovydas Petrauskas 
 Gražvydas Petrauskas 
    21:15  21:12 [24']    
[143] 17:15   P.Plytnikas, K.Kulikauskas      
 8   Paulius Plytnikas 
 Kęstutis Kulikauskas 
  21:15  21:16 [31']      
    [167] 18:05   A.Kovarskas, J.Kovarskas  
 5   Dainius Mitrulevičius 
 Laurynas Mitrulevičius 
      21:19  19:21  21:19 [46']  
[144] 17:15   M.Jomantas, T.Triušinskas      
 12   Marius Jomantas 
 Tomas Triušinskas 
  19:21  21:15  21:17 [37']      
  [154] 17:40   A.Kovarskas, J.Kovarskas    
 13         21:14  21:17 [23']    
 A.Kovarskas, J.Kovarskas      
 4   Adomas Kovarskas 
 Juozas Kovarskas 
  ->       1-a vieta
      [181] 19:00   A.Kovarskas, J.Kovarskas
 3   Robertas Giedraitis 
 Mykolas Giedraitis 
        21:16  21:13 [19']
 R.Giedraitis, M.Giedraitis      
 14       ->      
  [155] 17:40   R.Giedraitis, M.Giedraitis    
 11   Almantas Meškauskas 
 Raimondas Povilaitis 
    21:13  21:23  22:20 [32']    
[145] 17:15   A.Meškauskas, R.Povilaitis      
 6   Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
    B/Ž      
    [168] 18:05   R.Giedraitis, M.Giedraitis  
 7   Donatas Jasudavičius 
 Almantas Viruišis 
      24:22  23:21 [24']  
[146] 17:15   D.Jasudavičius, A.Viruišis      
 10   Egidijus Bubulis 
 Juozas Kriščiūnas 
  21:16  18:21  21:17 [20']      
  [156] 17:40   D.Jasudavičius, A.Viruišis    
 15         21:14  20:22  22:20 [40']    
 A.Paškevičius, R.Paškevičius      
 2   Andrius Paškevičius 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->    P.Plytnikas, K.Kulikauskas   3-a vieta
      [182] 19:00   P.Plytnikas, K.Kulikauskas
       D.Jasudavičius, A.Viruišis   21:10  21:19 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Galiauskas, V.Galiauskas    
    [169] 18:05   M.Jomantas, T.Triušinskas  
     M.Jomantas, T.Triušinskas   21:5  21:13 [26']   5-a vieta
      [183] 19:00   A.Paškevičius, R.Paškevičius
     A.Meškauskas, R.Povilaitis     21:15  18:21  21:16 [20']
    [170] 18:05   A.Paškevičius, R.Paškevičius  
     A.Paškevičius, R.Paškevičius   21:11  21:10 [21']  
         
         
       Ą.Galiauskas, V.Galiauskas   7-a vieta
      [184] 19:00   Ą.Galiauskas, V.Galiauskas
       A.Meškauskas, R.Povilaitis   21:10  21:16 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Petrauskas, G.Petrauskas    
   D.Petrauskas, G.Petrauskas   ->    
    [157] 17:40   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius     21:9  21:17 [30']  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius    
    ->     9-a vieta
      [171] 18:05   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius
        21:10  21:16 [22']
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis    
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis   ->    
    [158] 17:40   E.Bubulis, J.Kriščiūnas  
   E.Bubulis, J.Kriščiūnas       B/Ž  
   E.Bubulis, J.Kriščiūnas    
    ->    
         
       D.Petrauskas, G.Petrauskas   11-a vieta
      [172] 18:35   D.Petrauskas, G.Petrauskas
       E.Jarulaitis, J.Jarulaitis     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.