Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sumer in the City, Data: 2020-07-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
21
14
12
21
21
17
 30'
21
19
21
17
 18'
96/88
8
2
1
2 Martynas Povilaitis 
 Diana Lubė 
14
21
21
12
17
21
 30'
21
15
21
16
 15'
94/85
9
1
2
3 Darius Sirvydis 
 Indrė Gudelytė 
19
21
17
21
 18'
15
21
16
21
 15'
67/84
-17
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis 
 Edita Likienė 
13
21
15
21
 13'
21
8
21
12
 12'
70/62
8
1
1
2 Darius Likas 
 Živilė Simonaitytė 
21
13
21
15
 13'
18
21
17
21
 17'
77/70
7
1
2
3 Robertas  Januševičius 
 Viktorija Zonytė 
8
21
12
21
 12'
21
18
21
17
 17'
62/77
-15
1
3



2020-07-18  
   1-a vieta
 1    Ramūnas Kavaliauskas,  Tanita Urbonienė  
[20] 15:00   M.Dagilis, E.Likienė
 2    Mindaugas Dagilis,  Edita Likienė   15:21  21:15  28:26 [36']
   



2020-07-18  
   3-a vieta
 3    Martynas Povilaitis,  Diana Lubė  
[21] 15:00   M.Povilaitis, D.Lubė
 4    Darius Likas,  Živilė Simonaitytė   21:12  21:8 [14']
   



2020-07-18  
   5-a vieta
 5    Darius Sirvydis,  Indrė Gudelytė  
[22] 15:00   D.Sirvydis, I.Gudelytė
 6    Robertas Januševičius,  Viktorija Zonytė   21:11  21:14 [14']
   



2020-07-18  
   7-a vieta
 7      
[23] 15:00 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.