Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Arūnas Morkūnas 
 Arūnas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, A.Petkevičius      
 16       ->      
  [134] 16:30   A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 9   Andrius Ramanauskas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
    21:13  21:17 [23']    
[122] 16:05   E.Adakauskas, A.Jonuškis      
 8   Elmoras Adakauskas 
 Artūras Jonuškis 
  21:18  21:17 [25']      
    [151] 17:45   A.Morkūnas, A.Petkevičius  
 5   Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
      21:12  21:14 [26']  
[123] 16:05   S.Eibukas, D.Kairys      
 12   Javed Iqbal 
 Mindaugas Juodvalkis 
  21:17  21:19 [40']      
  [135] 16:30   G.Zaborskis, V.Sutkaitis    
 13   Gediminas Zaborskis 
 Vaidas Sutkaitis 
    19:21  21:11  21:19 [36']    
[124] 16:05   G.Zaborskis, V.Sutkaitis      
 4   Kristijonas Jucys 
 Algirdas Kepežinskas 
  21:19  22:20 [37']       1-a vieta
      [167] 18:35   A.Morkūnas, A.Petkevičius
 3   Jovitas Gatelis 
 Rimas Lavrukaitis 
        14:6 [13']
 J.Gatelis, R.Lavrukaitis      
 14       ->      
  [136] 16:55   J.Gatelis, R.Lavrukaitis    
 11   Rolandas Žaldokas 
 Tomas Grigas 
    20:22  21:15  21:13 [43']    
[125] 16:05   A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 6   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:15  24:22 [34']      
    [152] 17:45   J.Gatelis, R.Lavrukaitis  
 7   Eduard Goss 
 Mantas Zinkevičius 
      21:16  25:23 [29']  
[126] 16:05   E.Goss, M.Zinkevičius      
 10   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  21:13  21:16 [28']      
  [137] 16:55   E.Goss, M.Zinkevičius    
 15         21:15  21:16 [22']    
 S.Januška, R.Juknevičius      
 2   Steponas Januška 
 Rolandas Juknevičius 
  ->    G.Zaborskis, V.Sutkaitis   3-a vieta
      [168] 18:35   G.Zaborskis, V.Sutkaitis
       E.Goss, M.Zinkevičius   19:21  23:21  24:22 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Adakauskas, A.Jonuškis    
    [153] 17:45   S.Eibukas, D.Kairys  
     S.Eibukas, D.Kairys   21:14  19:21  21:15 [37']   5-a vieta
      [169] 18:35   A.Rimkus, A.Vilčinskas
     A.Rimkus, A.Vilčinskas     18:21  21:16  21:16 [42']
    [154] 17:45   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     S.Januška, R.Juknevičius   21:11  24:22 [29']  
         
         
       E.Adakauskas, A.Jonuškis   7-a vieta
     
       S.Januška, R.Juknevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas    
   A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas   ->    
    [155] 17:45   K.Jucys, A.Kepežinskas  
   J.Iqbal, M.Juodvalkis     21:10  21:12 [22']  
  [138] 16:55   K.Jucys, A.Kepežinskas    
   K.Jucys, A.Kepežinskas   21:11  16:21  21:17 [36']     9-a vieta
      [170] 18:35   K.Jucys, A.Kepežinskas
        21:16  21:16 [26']
   R.Žaldokas, T.Grigas    
   R.Žaldokas, T.Grigas   ->    
    [156] 17:45   A.Butkus, D.Likas  
   A.Butkus, D.Likas     21:12  17:21  21:17 [36']  
   A.Butkus, D.Likas    
    ->    
         
       A.Ramanauskas, Ž.Tamošiūnas   11-a vieta
     
       R.Žaldokas, T.Grigas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Iqbal, M.Juodvalkis  
     J.Iqbal, M.Juodvalkis   ->   13-a vieta
       J.Iqbal, M.Juodvalkis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.