Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Aivaras Kvedarauskas 
 Mindaugas Dagilis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kvedarauskas, M.Dagilis      
 16       ->      
  [112] 15:40   A.Kvedarauskas, M.Dagilis    
 9   Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
    21:14  21:16 [28']    
[96] 14:50   Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 8   Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
  21:10  21:9 [21']      
    [127] 16:30   V.Bagdanavičius, M.Šames  
 5   Benas Vaškevičius 
 Mantas Maulė 
      21:12  21:9 [26']  
 B.Vaškevičius, M.Maulė      
 12       ->      
  [113] 15:40   V.Bagdanavičius, M.Šames    
 13         21:15  21:12 [30']    
 V.Bagdanavičius, M.Šames      
 4   Vilius Bagdanavičius 
 Mark Šames 
  ->       1-a vieta
      [139] 17:20   I.Reznikas, J.Petkus
 3   Edgaras Slušnys 
 Mamertas Noreika 
        21:15  21:11 [27']
 E.Slušnys, M.Noreika      
 14       ->      
  [114] 15:40   E.Slušnys, M.Noreika    
 11   Gedmantas Čepkauskas 
 Andrius Montrimas 
    23:21  21:11 [33']    
[97] 14:50   L.Supronas, Š.Stumbra      
 6   Linas Supronas 
 Šarūnas Stumbra 
  21:15  13:21  21:16 [34']      
    [128] 16:30   I.Reznikas, J.Petkus  
 7   Mantas Palubinskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
      21:11  21:11 [19']  
[98] 14:50   M.Palubinskas, V.Pratusevičius      
 10   Domas Pakšys 
 Rapolas Grigaliūnas 
  21:13  21:15 [25']      
  [115] 15:40   I.Reznikas, J.Petkus    
 15         21:12  21:10 [26']    
 I.Reznikas, J.Petkus      
 2   Ignas Reznikas 
 Jonas Petkus 
  ->    A.Kvedarauskas, M.Dagilis   3-a vieta
      [140] 17:20   E.Slušnys, M.Noreika
       E.Slušnys, M.Noreika   21:18  21:18 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Barkauskas, A.Valatka    
    [129] 16:30   B.Vaškevičius, M.Maulė  
     B.Vaškevičius, M.Maulė   21:16  21:17 [22']   5-a vieta
      [141] 17:20   B.Vaškevičius, M.Maulė
     L.Supronas, Š.Stumbra     21:17  21:15 [25']
    [130] 16:30   M.Palubinskas, V.Pratusevičius  
     M.Palubinskas, V.Pratusevičius   20:22  21:18  21:19 [40']  
         
         
       Ą.Barkauskas, A.Valatka   7-a vieta
     
       L.Supronas, Š.Stumbra   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas   ->    
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [131] 16:30   G.Čepkauskas, A.Montrimas
        21:16  21:14 [25']
   G.Čepkauskas, A.Montrimas    
   G.Čepkauskas, A.Montrimas   ->    
    [116] 15:40   G.Čepkauskas, A.Montrimas  
   D.Pakšys, R.Grigaliūnas     19:21  21:15  23:21 [51']  
   D.Pakšys, R.Grigaliūnas    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Pakšys, R.Grigaliūnas
       D.Pakšys, R.Grigaliūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.