Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2020-02-22, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 16       ->      
  [40]  V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 9   Saulius Eibukas 
 Jolanta Sereckienė 
    21:8  21:6 [9']    
[25]  S.Eibukas, J.Sereckienė      
 8   Darius Kubilius 
 Ingrida Savickienė 
  21:17  11:21  25:23 [31']      
    [55]  V.Martinkus, J.Vadeikienė  
 5   Gabrielius Vaičiulis 
 Laima Chomskytė 
      21:12  21:6 [18']  
[26]  G.Vaičiulis, L.Chomskytė      
 12   Šarūnas Poderys 
 Vaida Martinkienė 
  21:13  23:21 [22']      
  [41]  G.Vaičiulis, L.Chomskytė    
 13   Edvinas Goris 
 Irena Peleckienė 
    18:21  21:11  21:16 [28']    
[27]  G.Stasiulis, R.Staupelienė      
 4   Giedrius Stasiulis 
 Renata Staupelienė 
  21:3  21:10 [17']       1-a vieta
      [70]  V.Martinkus, J.Vadeikienė
 3   Valentinas Bagdanavičius 
 Diana Vizgirdienė 
        20:22  21:19  21:12 [34']
[28]  V.Bagdanavičius, D.Vizgirdienė      
 14   Giedrius Lukošius 
 Laura Paulauskaitė 
  21:17  21:13 [22']      
  [42]  V.Bagdanavičius, D.Vizgirdienė    
 11   Jovitas Gatelis 
 Inga Bankauskienė 
    21:4  21:12 [16']    
[29]  J.Gatelis, I.Bankauskienė      
 6   Vitalij Krasovskij 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:13  21:6 [23']      
    [56]  V.Bagdanavičius, D.Vizgirdienė  
 7   Kristijonas Jucys 
 Jurgita Vaškelytė 
      22:20  21:19 [27']  
[30]  R.Vizgirda, K.Remeikaitė      
 10   Rytis Vizgirda 
 Kotryna Remeikaitė 
  21:17  21:9 [21']      
  [43]  P.Jūras, B.Baranauskaitė    
 15   Paulius Liutikas 
 Eglė Gedminienė 
    19:21  21:16  21:15 [34']    
[31]  P.Jūras, B.Baranauskaitė      
 2   Paulius Jūras 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:14  21:18 [9']    G.Vaičiulis, L.Chomskytė   3-a vieta
      [71]  P.Jūras, B.Baranauskaitė
       P.Jūras, B.Baranauskaitė   21:17  21:19 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Eibukas, J.Sereckienė    
    [57]  G.Stasiulis, R.Staupelienė  
     G.Stasiulis, R.Staupelienė   21:17  21:12 [21']   5-a vieta
      [72]  J.Gatelis, I.Bankauskienė
     J.Gatelis, I.Bankauskienė     21:11  21:15 [21']
    [58]  J.Gatelis, I.Bankauskienė  
     R.Vizgirda, K.Remeikaitė   21:13  28:26 [28']  
         
         
       S.Eibukas, J.Sereckienė   7-a vieta
      [73]  R.Vizgirda, K.Remeikaitė
       R.Vizgirda, K.Remeikaitė   24:22  12:21  27:25 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kubilius, I.Savickienė    
   D.Kubilius, I.Savickienė   ->    
    [59]  D.Kubilius, I.Savickienė  
   Š.Poderys, V.Martinkienė     14:21  21:9  22:20 [26']  
  [44]  Š.Poderys, V.Martinkienė    
   E.Goris, I.Peleckienė   21:9  21:11 [5']     9-a vieta
      [74]  D.Kubilius, I.Savickienė
   G.Lukošius, L.Paulauskaitė       21:18  5:21  21:18 [30']
  [45]  G.Lukošius, L.Paulauskaitė    
   V.Krasovskij, J.Živatkauskaitė   23:21  21:14 [20']    
    [60]  P.Liutikas, E.Gedminienė  
   K.Jucys, J.Vaškelytė     21:13  21:12 [22']  
  [46]  P.Liutikas, E.Gedminienė    
   P.Liutikas, E.Gedminienė   21:7  22:20 [20']    
         
       Š.Poderys, V.Martinkienė   11-a vieta
      [75]  Š.Poderys, V.Martinkienė
       G.Lukošius, L.Paulauskaitė   21:15  21:18 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Goris, I.Peleckienė  
     E.Goris, I.Peleckienė   ->   13-a vieta
      [76]  V.Krasovskij, J.Živatkauskaitė
     V.Krasovskij, J.Živatkauskaitė     21:14  21:19 [21']
    [61]  V.Krasovskij, J.Živatkauskaitė  
     K.Jucys, J.Vaškelytė   21:19  14:21  21:17 [34']  
         
         
        15-a vieta
       K.Jucys, J.Vaškelytė
       K.Jucys, J.Vaškelytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.