Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2020-02-22, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aidas Giedrikas 
 Jonas Daugėla 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Giedrikas, J.Daugėla      
 16       ->      
  [97]  A.Giedrikas, J.Daugėla    
 9   Mindaugas Pacevičius 
 Vidmantas Viederis 
    21:6  21:16 [20']    
[88]  M.Pacevičius, V.Viederis      
 8   Ričardas Jakimavičius 
 Raimondas Povilaitis 
  21:11  21:14 [19']      
    [108]  A.Giedrikas, J.Daugėla  
 5   Darius Jurgilas 
 Stasys Kubiliūnas 
      21:15  21:18 [22']  
 D.Jurgilas, S.Kubiliūnas      
 12       ->      
  [98]  A.Bičiūnas, T.Staniulis    
 13         21:13  21:11 [21']    
 A.Bičiūnas, T.Staniulis      
 4   Andrius Bičiūnas 
 Tadas Staniulis 
  ->       1-a vieta
      [121]  A.Giedrikas, J.Daugėla
 3   Tadas Jarutis 
 Arūnas Masteika 
        21:13  28:26 [28']
 T.Jarutis, A.Masteika      
 14       ->      
  [99]  T.Jarutis, A.Masteika    
 11         21:12  21:18 [22']    
 R.Giedraitis, D.Širmenis      
 6   Robertas Giedraitis 
 Darius Širmenis 
  ->      
    [109]  T.Jarutis, A.Masteika  
 7   Erlandas Roličius 
 Saulius Venslovas 
      21:16  13:21  21:12 [34']  
[89]  E.Roličius, S.Venslovas      
 10   Martynas Krisiukas 
 Edvinas Goris 
  19:21  21:18  21:19 [30']      
  [100]  E.Roličius, S.Venslovas    
 15         21:14  21:16 [22']    
 P.Bareika, A.Ščerbakovas      
 2   Paulius Bareika 
 Artūras Ščerbakovas 
  ->    A.Bičiūnas, T.Staniulis   3-a vieta
      [122]  A.Bičiūnas, T.Staniulis
       E.Roličius, S.Venslovas   21:17  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Pacevičius, V.Viederis    
    [110]  M.Pacevičius, V.Viederis  
     D.Jurgilas, S.Kubiliūnas   21:14  21:18 [25']   5-a vieta
      [123]  P.Bareika, A.Ščerbakovas
     R.Giedraitis, D.Širmenis     21:15  22:20 [23']
    [111]  P.Bareika, A.Ščerbakovas  
     P.Bareika, A.Ščerbakovas   13:21  21:17  21:12 [27']  
         
         
       D.Jurgilas, S.Kubiliūnas   7-a vieta
      [124]  D.Jurgilas, S.Kubiliūnas
       R.Giedraitis, D.Širmenis   28:26  21:18 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jakimavičius, R.Povilaitis    
   R.Jakimavičius, R.Povilaitis   ->    
     R.Jakimavičius, R.Povilaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [112]  M.Krisiukas, E.Goris
        21:18  21:15 [20']
   .    
    ->    
     M.Krisiukas, E.Goris  
   M.Krisiukas, E.Goris     ->  
   M.Krisiukas, E.Goris    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.