Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2020-06-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-13 2020-06-13 2020-06-13 2020-06-13  
 1   Česlovas Ramanauskas    Dėl 1-8 vietos      
 Č.Ramanauskas      
 16       ->      
  [102] 15:40   Č.Ramanauskas    
 9   Gražvydas Petrauskas      21:13  21:12 [31']    
[89] 15:15   G.Petrauskas      
 8   Ričardas Jakimavičius    21:9  21:14 [34']      
    [116] 16:30   M.Plauška  
 5   Martynas Plauška        21:7  22:20 [72']  
[90] 15:15   M.Plauška      
 12   Arnas Jarmalauskas    21:5  21:6 [19']      
  [103] 15:40   M.Plauška    
 13   Justas Čekavičius      22:20  21:16 [33']    
[91] 15:15   T.Puišys      
 4   Tautvydas Puišys    21:14  21:14 [27']       1-a vieta
      [129] 17:00   R.Barkauskas
 3   Rokas Barkauskas          22:20  19:21  21:17 [81']
[92] 15:15   R.Barkauskas      
 14   Emanuelis Vnek    21:14  21:4 [24']      
  [104] 15:40   R.Barkauskas    
 11   Saulius Venslovas      21:17  21:17 [29']    
[93] 15:15   S.Venslovas      
 6   Matas Stravinskas    21:18  14:21  21:17 [56']      
    [117] 16:30   R.Barkauskas  
 7   Nerijus Juodsnukis        25:23  14:21  21:12 [52']  
[94] 15:15   N.Juodsnukis      
 10   Gustas Čekavičius      B/Ž      
  [105] 15:40   A.Kamantauskas    
 15   Edgaras Plauška      21:8  21:10 [17']    
[95] 15:15   A.Kamantauskas      
 2   Aurimas Kamantauskas    21:19  10:21  21:16 [30']    Č.Ramanauskas   3-a vieta
      [130] 17:00   A.Kamantauskas
       A.Kamantauskas   21:7  21:14 [81']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Petrauskas    
    [118] 16:30   T.Puišys  
     T.Puišys   22:20  21:19 [72']   5-a vieta
      [131] 17:00   S.Venslovas
     S.Venslovas     21:19  21:17 [17']
    [119] 16:30   S.Venslovas  
     N.Juodsnukis   21:18  21:14 [51']  
         
         
       G.Petrauskas   7-a vieta
      [132] 17:00   N.Juodsnukis
       N.Juodsnukis   21:17  15:21  21:19 [9']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jakimavičius    
   R.Jakimavičius   ->    
    [120] 16:30   J.Čekavičius  
   A.Jarmalauskas     21:9  21:8 [22']  
  [106] 15:40   J.Čekavičius    
   J.Čekavičius   21:15  21:13 [23']     9-a vieta
      [133] 17:30   M.Stravinskas
   E.Vnek       21:16  21:18
  [107] 15:40   M.Stravinskas    
   M.Stravinskas   21:8  21:9 [22']    
    [121] 16:30   M.Stravinskas  
   G.Čekavičius     21:9  21:18 [48']  
  [108] 15:40   E.Plauška    
   E.Plauška     B/Ž    
         
       R.Jakimavičius   11-a vieta
      [134] 17:30   E.Plauška
       E.Plauška   21:10  21:11 [10']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Jarmalauskas  
     A.Jarmalauskas   ->   13-a vieta
      [135] 17:30   E.Vnek
     E.Vnek     21:14  15:21  21:13 [72']
    [122] 16:30   E.Vnek  
     G.Čekavičius     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       G.Čekavičius
       G.Čekavičius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.