Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2020-06-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-13 2020-06-13 2020-06-13 2020-06-13  
 1   Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Jucys, P.Jūras      
 16       ->      
  [48] 13:05   K.Jucys, P.Jūras    
 9   Martynas Atkočaitis 
 Tautvydas Paliulis 
    23:21  21:16 [8']    
[33] 11:50   A.Rimkus, H.Nevidauskas      
 8   Albertas Rimkus 
 Haroldas Nevidauskas 
  21:17  21:18 [7']      
    [66] 13:55   D.Kumar, V.Martinkus  
 5   Devender Kumar 
 Vidas Martinkus 
      21:17  12:21  21:10 [38']  
 D.Kumar, V.Martinkus      
 12       ->      
  [49] 13:05   D.Kumar, V.Martinkus    
 13         21:12  21:19 [8']    
 S.Eibukas, A.Vilčinskas      
 4   Saulius Eibukas 
 Audrius Vilčinskas 
  ->       1-a vieta
      [83] 14:45   D.Kumar, V.Martinkus
 3   Dalius Juodsnukis 
 Deivydas Žilinskas 
        21:18  21:8 [16']
 D.Juodsnukis, D.Žilinskas      
 14       ->      
  [50] 13:05   D.Juodsnukis, D.Žilinskas    
 11         25:27  21:15  23:21 [30']    
 P.Bartušis, G.Fridricas      
 6   Petras Bartušis 
 Gediminas Fridricas 
  ->      
    [67] 13:55   S.Stravinskas, A.Kepežinskas  
 7   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
      20:22  21:13  21:14 [35']  
[34] 12:15   L.Fiodorovas, K.Narkevičius      
 10   Laimis Fiodorovas 
 Karolis Narkevičius 
  15:21  21:12  21:16 [57']      
  [51] 13:05   S.Stravinskas, A.Kepežinskas    
 15         21:15  21:12 [11']    
 S.Stravinskas, A.Kepežinskas      
 2   Salvijus Stravinskas 
 Algirdas Kepežinskas 
  ->    K.Jucys, P.Jūras   3-a vieta
      [84] 14:45   D.Juodsnukis, D.Žilinskas
       D.Juodsnukis, D.Žilinskas   19:21  21:19  21:19 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus, H.Nevidauskas    
    [68] 13:55   A.Rimkus, H.Nevidauskas  
     S.Eibukas, A.Vilčinskas   21:17  21:19 [28']   5-a vieta
      [85] 14:45   P.Bartušis, G.Fridricas
     P.Bartušis, G.Fridricas     22:20  21:13 [17']
    [69] 13:55   P.Bartušis, G.Fridricas  
     L.Fiodorovas, K.Narkevičius   21:15  21:14 [25']  
         
         
       S.Eibukas, A.Vilčinskas   7-a vieta
      [86] 14:45   S.Eibukas, A.Vilčinskas
       L.Fiodorovas, K.Narkevičius   13:21  21:16  21:10 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Atkočaitis, T.Paliulis    
   M.Atkočaitis, T.Paliulis   ->    
     M.Atkočaitis, T.Paliulis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [52] 13:05   M.Atkočaitis, T.Paliulis
        21:16  21:17 [20']
   .    
    ->    
     S.Malakauskas, L.Pakula  
   S.Malakauskas, L.Pakula     ->  
   S.Malakauskas, L.Pakula    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.