Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2020-06-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
17
21
15
21
 37'
11
21
21
17
21
12
 35'
85/92
-7
1
3
2 Devender Kumar 
 Judita Vadeikienė 
21
17
21
15
 37'
17
21
17
21
 31'
76/74
2
1
2
3 Valentas Stončius 
 Milda Gumbrevičiūtė 
21
11
17
21
12
21
 35'
21
17
21
17
 31'
92/87
5
1
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gediminas Fridricas 
 Asta Bačkaitienė 
16
21
16
21
 11'
1
0
33/42
-9
1
2
2 Salvijus Stravinskas 
 Kotryna Remeikaitė 
21
16
21
16
 11'
1
0
 8'
43/32
11
2
1
3 Deivydas Žilinskas 
 Toma Petraškaitė 
0
1
0
1
 8'
0/2
-2
0
3



2020-06-13  
   1-a vieta
 4    Salvijus Stravinskas,  Kotryna Remeikaitė  
[22] 11:20   S.Stravinskas, K.Remeikaitė
 5    Valentas Stončius,  Milda Gumbrevičiūtė   21:16  21:16 [39']
   



2020-06-13  
   3-a vieta
 2    Gediminas Fridricas,  Asta Bačkaitienė  
[23] 11:20   G.Fridricas, A.Bačkaitienė
 3    Devender Kumar,  Judita Vadeikienė   21:19  21:19 [37']
   



2020-06-13  
   5-a vieta
 1    Simas Malakauskas,  Marija Šiaučiūnaitė  
[24] 11:20   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė
 6    Deivydas Žilinskas,  Toma Petraškaitė     B/Ž
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.