Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2020-06-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
21
14
21
13
21
16
21
8
 36'
84/51
33
2
1
2 Mindaugas Loveikis 
 Diana Darbutienė 
14
21
13
21
21
13
21
9
 34'
69/64
5
1
2
3 Pavel Šavareiko 
 Viktorija Ivaščenkova 
16
21
8
21
 36'
13
21
9
21
 34'
46/84
-38
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidas Martinkus 
 Inga Vaicekauskienė 
23
21
21
16
 11'
21
11
21
8
 34'
86/56
30
2
1
2 Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
21
23
16
21
 11'
21
18
21
15
 34'
79/77
2
1
2
3 Mindaugas Pacevičius 
 Sonata Buikienė 
11
21
8
21
 34'
18
21
15
21
 34'
52/84
-32
0
3



2020-06-13  
   1-a vieta
 1    Arūnas Petkevičius,  Oksana Radzevičienė  
[19] 11:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 2    Vidas Martinkus,  Inga Vaicekauskienė   21:19  21:14 [24']
   



2020-06-13  
   3-a vieta
 3    Mindaugas Loveikis,  Diana Darbutienė  
[20] 11:20   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
 4    Aleksas Tamašauskas,  Modesta Kožkuvienė   21:17  21:6 [24']
   



2020-06-13  
   5-a vieta
 5    Pavel Šavareiko,  Viktorija Ivaščenkova  
[21] 11:20   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova
 6    Mindaugas Pacevičius,  Sonata Buikienė   21:14  16:21  21:10 [65']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.