Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2020-06-20, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
15
21
16
21
 23'
13
21
21
15
21
14
 35'
21
16
21
18
 31'
128/126
2
2
3
2 Rolandas Juknevičius 
 Vaidas Mackevičius 
21
15
21
16
 23'
20
22
20
22
 28'
11
21
21
17
21
13
 31'
135/126
9
2
2
3 Kęstutis Krūminas 
 Gintautas Šiaučiūnas 
21
13
15
21
14
21
 35'
22
20
22
20
 28'
21
17
6
21
23
21
 43'
144/154
-10
2
1
4 Paulius Liutikas 
 Artūras Ščerbakovas 
16
21
18
21
 31'
21
11
17
21
13
21
 31'
17
21
21
6
21
23
 43'
144/145
-1
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
19
21
21
12
21
14
 37'
21
17
21
18
 24'
103/82
21
2
1
2 Paulius Bareika 
 Saulius Eibukas 
21
19
12
21
14
21
 37'
16
21
22
20
21
11
 32'
106/113
-7
1
2
3 Erlandas Roličius 
 Gabrielius Vaičiulis 
17
21
18
21
 24'
21
16
20
22
11
21
 32'
87/101
-14
0
3



2020-06-20  
   1-a vieta
 2    Steponas Januška,  Arnoldas Slušnys  
[77] 18:10   S.Januška, A.Slušnys
 5    Kęstutis Krūminas,  Gintautas Šiaučiūnas   21:13  21:13 [23']
   



2020-06-20  
   3-a vieta
 3    Rolandas Juknevičius,  Vaidas Mackevičius  
[78] 18:10   R.Juknevičius, V.Mackevičius
 4    Paulius Bareika,  Saulius Eibukas   22:20  21:14 [23']
   



2020-06-20  
   5-a vieta
 1    Sigitas Galentas,  Artūras Jachontovas  
[79] 18:10   S.Galentas, A.Jachontovas
 6    Erlandas Roličius,  Gabrielius Vaičiulis   21:18  21:12 [24']
   



 
   7-a vieta
 7    Paulius Liutikas,  Artūras Ščerbakovas  
 P.Liutikas, A.Ščerbakovas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.