Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2020-06-20, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ugnius Mikalauskas 
 Henrikas Smilgevičius 
19
21
19
21
 25'
21
16
16
21
21
18
 39'
21
13
21
14
 23'
138/124
14
2
3
2 Rokas Grytė 
 Darius Jurgilas 
21
19
21
19
 25'
18
21
21
15
18
21
 39'
21
10
21
16
 24'
141/121
20
2
1
3 Laimonas Bečalis 
 Artūras Sirbikė 
16
21
21
16
18
21
 39'
21
18
15
21
21
18
 39'
21
7
21
18
 20'
154/140
14
2
2
4 Ridas Andrijauskas 
 Simonas Paulauskas 
13
21
14
21
 23'
10
21
16
21
 24'
7
21
18
21
 20'
78/126
-48
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Loveikis 
 Tadas Jarutis 
20
22
16
21
 27'
21
16
21
11
 22'
21
4
21
16
 20'
120/90
30
2
2
2 Mindaugas Juodvalkis 
 Edmundas Petrošius 
22
20
21
16
 27'
21
18
23
21
 25'
21
10
21
15
 23'
129/100
29
3
1
3 Nikolajus Gnedojus 
 Raimondas Ubis 
16
21
11
21
 22'
18
21
21
23
 25'
21
16
21
7
 20'
108/109
-1
1
3
4 Ričardas Jakimavičius 
 Viktoras Pečiulis 
4
21
16
21
 20'
10
21
15
21
 23'
16
21
7
21
 20'
68/126
-58
0
4



2020-06-20  
   1-a vieta
 3    Rokas Grytė,  Darius Jurgilas  
[73] 17:40   R.Grytė, D.Jurgilas
 4    Mindaugas Juodvalkis,  Edmundas Petrošius   21:19  19:21  23:21 [37']
   



2020-06-20  
   3-a vieta
 2    Mindaugas Loveikis,  Tadas Jarutis  
[74] 17:40   L.Bečalis, A.Sirbikė
 5    Laimonas Bečalis,  Artūras Sirbikė   21:9  21:12 [15']
   



2020-06-20  
   5-a vieta
 1    Ugnius Mikalauskas,  Henrikas Smilgevičius  
[75] 17:40   N.Gnedojus, R.Ubis
 6    Nikolajus Gnedojus,  Raimondas Ubis   21:13  18:21  24:22 [37']
   



2020-06-20  
   7-a vieta
 7    Ridas Andrijauskas,  Simonas Paulauskas  
[76] 18:10   R.Andrijauskas, S.Paulauskas
 8    Ričardas Jakimavičius,  Viktoras Pečiulis   21:14  21:14 [16']
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.