Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, Data: 2020-06-20, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-06-20 2020-06-20 2020-06-20 2020-06-20  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [27] 12:40   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9   Rokas Grytė 
 Rima Januškienė 
    21:17  21:19 [28']    
[19] 11:50   D.Jurgilas, D.Darbutienė      
 8   Darius Jurgilas 
 Diana Darbutienė 
  18:21  21:11  21:7 [28']      
    [35] 13:30   P.Liutikas, D.Liutikė  
 5   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
      21:14  21:16 [21']  
[20] 11:50   P.Liutikas, D.Liutikė      
 12   Erlandas Roličius 
 Rasa Džervė 
  21:14  21:12 [21']      
  [28] 12:40   P.Liutikas, D.Liutikė    
 13   Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
    21:16  21:14 [25']    
[21] 12:15   T.Jarutis, J.Misiuvienė      
 4   Tadas Jarutis 
 Jurga Misiuvienė 
  21:15  21:15 [21']       1-a vieta
      [44] 14:20   P.Liutikas, D.Liutikė
 3   Laimonas Bečalis 
 Jolanta Sereckienė 
        21:14  21:12 [21']
[22] 12:15   U.Mikalauskas, A.Comaitė      
 14   Ugnius Mikalauskas 
 Aistė Comaitė 
  21:19  22:24  27:25 [38']      
  [29] 13:05   A.Sirbikė, A.Stankutė    
 11   Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
    21:15  21:15 [21']    
[23] 12:15   A.Sirbikė, A.Stankutė      
 6   Henrikas Smilgevičius 
 Renata Staupelienė 
  21:11  21:15 [23']      
    [36] 13:30   A.Sirbikė, A.Stankutė  
 7   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:15  22:20 [24']  
[24] 12:15   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 10   Raimondas Ubis 
 Kristina Freimanaitė 
  21:16  21:13 [25']      
  [30] 13:05   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 15         17:21  21:18  21:13 [33']    
 K.Krūminas, G.Krūminienė      
 2   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->    E.Petrošius, V.Slušnienė   3-a vieta
      [45] 14:45   K.Krūminas, G.Krūminienė
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:11  21:18 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Jurgilas, D.Darbutienė    
    [37] 13:55   D.Jurgilas, D.Darbutienė  
     T.Jarutis, J.Misiuvienė   21:18  25:23 [27']   5-a vieta
      [46] 14:45   P.Bareika, S.Kliaubienė
     U.Mikalauskas, A.Comaitė     15:21  21:18  21:17 [37']
    [38] 13:55   P.Bareika, S.Kliaubienė  
     P.Bareika, S.Kliaubienė   23:21  13:21  21:16 [34']  
         
         
       T.Jarutis, J.Misiuvienė   7-a vieta
      [47] 14:45   U.Mikalauskas, A.Comaitė
       U.Mikalauskas, A.Comaitė   21:17  21:14 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Grytė, R.Januškienė    
   R.Grytė, R.Januškienė   ->    
    [39] 13:55   E.Roličius, R.Džervė  
   E.Roličius, R.Džervė     21:9  21:10 [16']  
  [31] 13:05   E.Roličius, R.Džervė    
   S.Paulauskas, J.Repšienė   16:21  21:18  21:12 [31']     9-a vieta
      [48] 14:45   E.Roličius, R.Džervė
   L.Bečalis, J.Sereckienė       24:22  21:19 [23']
  [32] 13:05   L.Bečalis, J.Sereckienė    
   H.Smilgevičius, R.Staupelienė   21:16  13:21  21:18 [31']    
    [40] 13:55   R.Ubis, K.Freimanaitė  
   R.Ubis, K.Freimanaitė     21:17  11:21  21:15 [30']  
   R.Ubis, K.Freimanaitė    
    ->    
         
       R.Grytė, R.Januškienė   11-a vieta
      [49] 15:10   L.Bečalis, J.Sereckienė
       L.Bečalis, J.Sereckienė   21:14  21:12 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Paulauskas, J.Repšienė  
     S.Paulauskas, J.Repšienė   ->   13-a vieta
      [41] 14:20   S.Paulauskas, J.Repšienė
     H.Smilgevičius, R.Staupelienė     21:8  21:19 [24']
     H.Smilgevičius, R.Staupelienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.